perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Saati Fiyatları: Uygun Fiyatlı Güvenlik Çözümleri!

Güvenlik saati fiyatları, bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemlerinde kullanılmakta olan kalemlerin fiyatlarıdır. Güvenlik saati olarak da adlandırdığımız bu kalemlerin fiyatları, modeline göre değişir. Perkotek Teknoloji olarak satışını yapmakta olduğumuz güvenlik saati fiyatları genel olarak oldukça uygun olup bu kalemlerin dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; GuardX bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik saati sistemleri, Perguard bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik saati sistemleri, Perguard LCD bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik saati sistemleri ve Guard Tour bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik saati sistemleridir. Bu sistemlerde kullanılan tüm güvenlik saati modelleri aslında aynı amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Ancak model olarak değiştikleri için fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik saati sistemlerinde kullanılan kalemler, oldukça sağlam ve kalitelidirler. Yere atmakta ya da düşmekten zarar görmezler. Bu özellikleri sayesinde bekçilerin sabotaj yapması durumlarının önüne de geçilmiştir. Kalemlerin hafızalarında bulunan bilgilerin, kalemlere zarar verilse bile saklanabilmesi mümkündür. Böylece bekçilerin tüm hareketlerinden anında haberdar olunabilecektir. Günümüzde bu sistemler, özellikle sitelerde oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Sitelerde geceleri görevli olan bekçilerin kontrol edilmesi, uyurken mümkün olmadığı için bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik saati sistemleri tercih edilmeye başlanmıştır. Böylelikle site sakinleri uyurken bekçinin hangi noktada devriye gezdiği, devriye gezmesi gereken alanda olup olmadığı hakkında tüm bilgiler uygun güvenlik saati fiyatları ile elinize kadar gelecektir!

Bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik saati sistemleri ile bekçilerin takip edilebilmesi için bu sistemlerin bir bütün olarak kullanılması germektedir. Bu sistemi; bekçi tanıtım kartı, tur kontrol noktaları, bekçi takip programı, bekçi güvenlik saati ve aktarım yuvası oluşturmaktadır. Sistemin aktif bir biçimde kullanılabilmesi için öncelikle tur kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Tabi ki bu alanların manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü kontrol noktaları manyetik alanlar içerisine konumlandırılırsa, güvenlik saatinin bilgi akışında aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bu işlemden sonra bekçiler tura çıkabilirler. Tabi ki öncelikle her bekçiye özel olarak tanımlanmış olan bekçi tanıtım kartının okutulması gerekir. Bu sayede bekçilerin tura çıkacağının bilgisi verilmektedir. Daha sonra bekçiler ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar güvenlik saatini okutmalıdırlar. Kalemlerin sadece belirli bir mesafeden tur kontrol noktalarına yaklaştırılması, okuma yapabilmeleri için yeterli olacaktır. Son kontrol noktasına da okuma yapıldıktan sonra artık bekçiler, güvenlik saatini aktarım yuvasına koyarak ya da aktarım kablosu ile bağlantısını sağlayarak, içerisinde yer alan bilgilerin bekçi takip programına aktarılması sağlanmaktadır. Bu işlemden sonra program üzerinden hangi bekçinin hangi saat aralığında, hangi kontrol noktasını devriye gezdiği bilinebilmektedir.

Bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik saati sistemleri kullanımı ile artık güvenlik %100’dür. Siz de geceleri uyurken bekçilerinizin görev alanlarında olup olmadığından şüpheleniyorsanız, bu sistemler ile tüm bu şüphelerinizden kurtulabilirsiniz. Güvenlik saati fiyatları için bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler