perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Takip Sistemi İstanbul: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel takip sistemi İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde kullanılmakta olan sistemdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazların tamamı personel takip programı ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Personel takip programında oluşturulan raporlar, istenilen saat diliminde istenilen mail adresine iletilebilmektedir. Programın otomatik olarak yedekleme özellikleri sayesinde de girişi yapılan tüm bilgiler herhangi bir arıza oluşması durumunda istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Personel takip programı ile personellerin giriş ve çıkışlarını kontrol ederek ay sonları otomatik maaş hesaplamaları da yapılabilmektedir.

Yüz tanıma personel takip sistemi İstanbul cihazları, kişilerin yüz algoritmasına bakarak tanıma yapmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basittir. Öncelikle personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekir. Daha sonra da personellerin yüzlerinin tanıtılması gerekmektedir. Cihazın kişilerin yüzünde okuma yaptığı kısım her insanda farklı bir algoritmaya sahip olduğundan dolayı da bu cihazlar oldukça güvenilirdir. Fiyat olarak da Magic Face personel takip sistemi İstanbul cihazları Türkiye distribütörü olduğumuz için oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Yüz tanıma cihazları ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Bu da geçişleri hem kontrol altına almak hem de güvenli alan geçişi sağlamak için harika bir seçenektir.

Parmak izi personel takip sistemi İstanbul cihazları ise yüz tanıma cihazlarından sonra en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, her insanın parmağından farklı bir algoritma göstermektedir. Yani her insanın parmak izi birbirinden farklıdır. Bu farklılık sayesinde de bir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Güvenli geçiş kontrol takibi sağlayabileceğiniz parmak izi cihazlarının pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerde geçiş yöntemlerinde şifre ve kart yöntemleri de bulunmaktadır. Bu da kullanıcı kayıt kapasitesinin arttırılmasını sağlamaktadır.

Kartlı personel takip sistemi İstanbul cihazları de bu cihazlardan sonra en sık olarak personel takip etmek amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. Kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam eden bu cihazlarda geçiş yapmak için kullanılacak iki farklı kart türü bulunmaktadır. Bu kartlar, mifare ya da proximity kartlardır. Bu kartlardan hangisinin tercih edileceği tamamen cihazın modeline kalmış olmakla birlikte bazı cihazlarda her iki kart türü de aynı anda kullanılabilmektedir.

Personel takip sistemi İstanbul Şişli başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde güvenle tercih edilmektedir. Bu sistemlerin fiyatları da Strike kartlı geçiş sistemi, Magic Face yüz tanıma sistemi ve Magic Pass parmak izi personel takip sistemi İstanbul cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygun fiyatlıdır. Satın almak için yapmanız gereken tek şey bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak hemen şimdi aramak. Şimdi arayarak kampanyalarımızdan faydalanma fırsatlarını kaçırmayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler