perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Sistemleri Kapı Kontrol ve Bekçi Tur Sistemi: Güvenliğiniz İçin Komple Çözüm!

Bekçilerin çalışmalarının takipleri genel olarak zordur. Özellikle vardiyalı olarak çalıştıkları düşünülürse gece vardiyalarında da genelde kontrollerini sağlayacak bir yetkili olmadığından görevlerini tam anlamıyla yaptıklarının kontrolü daha da zor olmaktadır. Bu nedenle en sağlıklı yöntem güvenlik sistemleri kapı kontrol bekçi tur sistemi kullanılması olacaktır. Çalışma mantıkları personel takip sistemlerine benzer olup burada amaç bekçinin belirli aralıklarla yapması gereken turları yapıp yapmadığını kontrol etmektedir. Perkotek firması olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Guard Tour, Perguard ve GuardX markaları ile güvenlik sistemleri kapı kontrol bekçi tur sistemi için kullanıcılarımıza ürünler tedarik etmekteyiz. Türkiye distribütörü olduğumuzdan dolayı hem en uygun fiyatlar firmamıza aittir hem de tüm kullanıcılarımızın aynı hizmeti alabilmeleri için fiyatlarımız sabittir. Kullanım alanları olarak siteler, askeri alanlar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, holdingler gibi örneklendirerek kısacası bekçi ve nöbetçi uygulamasının yapıldığı her noktada kullanılabilirler.

Set içerisinde bulunan ürünler ile küçük alanlarda bir vardiyalı çalışma sistemine göre uygundurlar. Daha geniş alanlarda ve vardiya sisteminin detaylandığı bölgelerde ise sete ek olarak uygun fiyatları ile alınacak tur ürünleri ile çalışma sistemleri genişletilebilir. Çalışma sistemleri gayet basit olup alınacak kısa bir eğitimle rahatlıkla kullanılabilirler. Kısacası her bekçiye ait tanımlanacak bekçi kartları ile kullanıcılar devriye turuna başlamadan önce bekçi kalemine kartını okuturlar ve bölgede tur atmaya hangi bekçinin çıkacağı kaleme belirtilmiş olunur. Bir sonraki adım olarak öncesinde sisteme tanımlanmış tur noktalarına bekçiler sırası ile dolaşarak aynı şekilde bekçi kalemini okuturlar. Tur noktaları tamamen manyetik ürünler olduğu için ayrıca enerji ile beslenmeleri gerekmemektedir. Güvenlik sistemleri kapı kontrol bekçi tur sistemi kalemleri ise uzun şarj süreleri ile tam dolum yapıldıklarında kullanım şekillerine göre ortalama 1 ay kadar tek bir şarj ile tekrar şarj ihtiyacı duyulmadan kullanılabilir.

Geniş kapsamlı düşünülerek hazırlanan tamamen Türkçe yazılımı ile istenildiği şekilde bir bek takip sistemi oluşturulabilir. Sınırsız sayıda tur tanımı, bekçi tanımı ve tur noktası tanımı yapılarak detaylı raporlama modülü ile istenilene ulaşılmış olur. İçerisinde bulunan darbe sensörleri ile bekçi kaleminin kullanımı hakkında ya da tur esnalarında yaşanacak olaylara ilişkin aynı şekilde raporlardan faydalanılabilir. Kullanım ile ilgili olarak tur raporu, kontrol edilmemiş noktaların raporu, bekçi bazlı raporlar, noktalara ait raporlar, olay raporları, darbe raporları gibi örnekler verilebilir.

Güvenlik sistemleri kapı kontrol bekçi tur sistemi kalemleri çalışma ortamları göz önüne alındığında her türlü darbeye karşı dayanıklı gövdeleri ile hasar almalarının önüne geçilmiştir. Ayrıca kesinlikle su geçirmez olmalarından dolayı dış ortamlarda yağmurlu havalarda dahi sorunsuz olarak çalışabilirler. Şarj yuvaları USB destekli olduğu için akıllı telefonlarda olduğu gibi bilgisayarların USB portu üzerinden hem şarj edilebilirler hem de bekçi takip yazılımları ile haberleşmeleri sağlanabilir. Modellere göre farklılık gösteren ve bekçi kalemlerinin üzerinde bulunan fener aracılığı ile gece vardiyalarında fener görevi de görerek bekçilere kolaylıklar sağlamaktadırlar.

Güvenlik sistemleri kapı kontrol bekçi tur sistemi ile ilgili yaşanacak sorunlarda firmamıza ait deneyimli destek ekibi ile irtibata geçilmesi yeterlidir. İlk etapta telefondan yapılan yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale edilmesi sağlanır. Eğer yaşanan sorun yazılımsal ise destek ekibimizin uzak masaüstü bağlantıları ile kullanıcıların bilgisayarlarına bağlanarak yazılıma müdahale etme seçeneği de kullanıcılara sunulabilir. Böylece sorunların anlık olarak giderilmesi sağlanmaktadır. Yapılan bu işlemler sonucunda ya da sisteme müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibinden alınan randevu ile teknik ekip uzmanlarının yönlendirilmesi de kullanıcılarımıza sunulan bir diğer seçenektir. Böylece kısa sürede sorunlar giderilerek kullanıcılarımın mağdur olmalarının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler