perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK SİSTEMLERİ KAPI KONTROL OTOPARK BARİYERİ

Güvenlik sistemlerinin farklı çeşitlerine her alanda rastlamak mümkündür. Özellikle günümüzde kullanılan güvenlik sistemleri, kapı kontrollerini sağlamak için daha sık tercih edilmektedir. Otoparklarda ise güvenlik sistemleri kapı kontrolü otopark bariyeri kullanılarak, otoparklarda güvenlik sağlamak hedeflenirken aynı zamanda giriş ve çıkış kontrolü yapılmaktadır. Avax güvenlik sisemleri kapı kontrol otopark bariyeri Türkiye dağıtıcısı olan firmamız bu alanda da birçok çözümle karşınıza çıkmakta. Güvenlik sisemleri kapı kontrol otopark bariyerinin kullanılmakta olan elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olan modelleri bulunmaktadır. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan güvenlik sisemleri kapı kontrol otopark bariyeri, iç ortamlarda güvenle kullanılabilir. Paslanmaz çelik gövdeli olan güvenlik sisemleri kapı kontrol otopark bariyeri ise dış ortamlarda tercih edilmektedir. 

Avax güvenlik sisemleri kapı kontrol otopark bariyeri, set olarak satılmakta olup setin içerisinde; güvenlik sisemleri kapı kontrol otopark bariyeri, bariyer kolu, bariyer kolu çatalı, flaşör lamba, uzaktan kumanda alıcı ünite ve uzaktan kumanda yer almaktadır. Her bütçeyi düşünen Avax, DZ ve MN modelleri ile her ihtiyacı karşılayabilecek kapasitede ürünler üretmiştir. Ayrıca otoparkların giriş alanlarının uzunluktaki farklılığı göz önüne alınarak, bariyerlerin kol uzunluğunu tercih edilebilir olarak tasarlanmıştır.

OGS VE HGS’Lİ OTOPARK BARİYERİ SİSTEMLERİ

OGS ve HGS’li güvenlik sisemleri kapı kontrol otopark bariyeri sistemlerinde otoparkların girişine UHF antenler yerleştirilir. Bu anten araçların camına veya plakasına takılan, kâğıt veya plastik etiketleri okuyarak, okuduğu bilgiyi otopark yazılımına gönderir. Araç geçiş için yetkilendirilmişse bu bilgi bariyere iletilerek bariyer kolunun kalkması ve bu sayede geçişin yapılması sağlanır.

MANTAR BARİYERİ

Üst düzey güvenliğe ihtiyaç duyulan polis merkezleri, büyükelçilikler, konsolosluklar, askeriyeler ve buna benzer alanlarda kullanılan mantar bariyerleri, tekli-ikili veya üçlü olarak kullanılabilmektedirler. Yere gömülen mantar bariyerlere araç çarpsa dahi, geçiş sağlayamaz.

ROAD BLOCKER

Hidrolik bir biçimde yağ basıncı ile çalışmasını sürdüren road blocker, sığabileceği kadar büyüklükte bir kuyu kazılarak içerisine gömülür. Açılıp kapanması esnasında oluşabilecek iş kazalarını önlemek için güvenlik sensörleri ile donatılmış olan road blocker, anti terör uygulamalarında da kullanılmaktadır.

YANA KAYAR BAHÇE KAPI MOTORU

Yana kayar bahçe kapı motoru, çelik veya demir gibi maddelerden üretilen motorlardır. Bu motorlar, 1500 kilogram ağırlıktaki kapıları dahi hareket ettirebilirler. 16 kilogram ağırlığındaki bu motor IP 44 koruma standardına sahiptir.

ÜCRETLİ VE BİLETLİ OTOPARK BARİYERİ SİSTEMLERİ

Biletli ve ücretli güvenlik sisemleri kapı kontrol otopark bariyeri, bilet verme makinası birlikte kullanılır. Araç otoparka girdiğinde makinadan bilet alınır. Bu sayede bariyer açılarak giriş yapılabilir. Araç istediği süre kadar otoparkta kalır ve çıkış esnasında bileti bilet değerlendirme makinasına verir. Makina aracın içerde kalmasına göre bir ücret oluşturarak ekranına yansıtır. Araç sahibi bu ücreti ödedikten sonra aracın çıkışına izin verilir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler