perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

Güvenlik sistemleri kapı kontrol personel takibi cihazları, gelişen teknoloji ile birlikte birçok farklı alanda kullanılmaya başlanmış olup işletme yetkililerinin personel takibi konusunda oldukça büyük bir iş gücünden kurtulmasını sağlamıştır. Bu sistemler ile iş gücü kaybı en az indirilerek, iş yerlerinde maksimum performans ile çalışılması hedeflenmiştir. Bu hedefe ulaşmakta en büyük destekçiniz olan Perkotek, personel kontrol ve takibi konusunda sektörünün öncüsü niteliğindedir.

PARMAK İZLİ PERSONEL TAKİBİ SİSTEMLERİ

Parmak izli güvenlik sistemleri kapı kontrol personel takibi cihazları, Perkotek personel takip programı ile birlikte kullanarak personel takibi yapabilirsiniz. Parmak izli cihazlar, personellerin giriş ve çıkış yaptığı alanlardaki bir duvara veya turnikeye montajlanır. Tanıtılan personel parmak izini parmak izi güvenlik sistemleri kapı kontrol personel takibi cihazına okuttuğunda, parmak izi bilgisi personel takip programına iletilerek geçiş yetkilendirmesi yapılır. Parmak izi tanımlı ise program,  geçiş yetkisi verir. Eğer parmak izi tanımlı değil ise geçişe izin verilmeyecektir. Farklı tip modeldeki parmak izli sistemlerimiz, farklı kapasiteleri ile çalışan sayınız her ne olursa olsun en iyi çözümü sunacaktır. Aşağıda listelenmiş olan parmak izli personel takibi sistemlerimizi inceleyiniz.

YÜZ TANIMALI PERSONEL TAKİBİ SİSTEMLERİ

Yüz tanımalı güvenlik sistemleri kapı kontrol personel takibi cihazları, personelleri yüzlerinden tanımızı sağlar. Bu sistemleri personellerin giriş ve çıkış yapacağı alandaki duvara veya turnikeye monte edebilirsiniz. Yüzü tanımlanan personel cihaza 10-20 cm mesafeden bakarak geçiş yetkisi elde edebilir. Gelişen teknoloji ile artan personel takibi ihtiyacına muazzam bir çözüm olan bu sistemlere rağbet her geçen gün artmaktadır. Ayrıca bazı yüz tanıma sistemlerimizde yüz tanımanın yanı sıra şifreli veya kartlı geçiş olanağı da mevcuttur. Yüz tanıma güvenlik sistemleri kapı kontrol personel takibi cihazları, oldukça yüksek çözünürlüklü bir kameraya sahiptir. Bu sayede kişilerin yüzlerinde makkyaj, sakal, bıyık ya da gözlük olması gibi durumlarda bile kolayca okuma yapar. 

KARTLI PERSONEL TAKİBİ SİSTEMLERİ

Kartlı güvenlik sistemleri kapı kontrol personel takibi, kart teknolojisi ile çalışmasını sürdürür. Bu sistem cihazlarına öncelikle kişiye özel olarak kullanılacak olan kartın tanımlanması sağlanır. Tanımlanan kart giriş ve çıkış alanlarındaki veya turnike sistemlerinin üzerinde yer alan cihaza okutulduğunda takip programına bu kartın bilgisi iletilir. Program kartın giriş yetkisi olup olmadığını kontrol eder ve güncel bilgiyi cihaza tekrar iletir. Kartlı güvenlik sistemleri kapı kontrol personel takibi cihazları, kartın yetkisi var ise kullanıldığı alanda bulunan turnike, kapı veya bariyere tetik vererek açılmasını sağlar.

PERSONEL TAKİBİ PROGRAMI

Güvenlik sistemleri kapı kontrol personel takibi programı, tüm pdks cihazlar ile uyumlu olarak çalışan ve personel takibi konusunda oldukça başarılı bir programdır. Perkotek personel takip programı, firmamız tarafından yazılmış olup MySQL’de derlenmiştir. Bu program sayesinde personellerinizin giriş ve çıkışlarını takip edebileceğiniz gibi ay sonları bu giriş-çıkış bilgilerini kullanarak maaş hesaplamalarını otomatik olarak yapabilir ve elle yapılan hataları sıfıra indirebilirsiniz. Farklı birçok fonksiyona sahip personel takip programımız aşağıda listelenmiştir.

 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları