perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK TAKİP

Bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri ile artık bekçilerinizi 7/24 kontrol edecek, görev alanlarında olup olmadıklarını bileceksiniz! Nasıl mı? Bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemlerini, bekçilerinizin devriye gezmesini istediğiniz alanlarda kullanarak! Bu sayede artık sizin sürekli olarak bekçileri göz önünde tutmanıza ya da oturup güvenlik kameralarından saatlerce bekçilerin hangi alanları turlayıp turlamadıklarını izlemenize gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken şey sadece bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemlerinin, bekçilerin takip edilmesi istenilen alanlarda kullanılması olacak. Bunun için bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemlerinin bir bütün halinde kullanılması gerekmektedir. Bu sistemi oluşturan parçalar; bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri kalemi, bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri takip yazılımı, bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri kontrol noktaları, bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri bekçi tanıtım kartı ve bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri aktarım yuvası ya da modeline göre aktarım kablosudur. Öncelikle her bekçiye özel olarak bir adet bekçi tanıtım kartının tanımlanması gerekir. Çünkü bekçilerin hangi saat dilimlerinde devriyeye çıktığı, bu kartların sisteme okutulması ile anlaşılmaktadır. Bu işlemden sonra da bekçilerin devriye gezmesi istenilen tüm alanlara kontrol noktalarının montajının yapılması gerekir. Kontrol noktaları, bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara konulduğu için yapılan okutmalar sayesinde hangi bekçilerin, hangi kontrol noktasında yer aldığı kolayca bilinecektir. Bu işlemden sonra bekçilerin ilk kontrol noktasından başlayarak, son kontrol noktasına kadar bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri kalemini okutmaları gerekir. Son kontrol noktasına da bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri kalemini okuttuklarında, tur tamamlanmış olur. Kalemin aktarım yuvasına konması ile birlikte içerisinde yer alan tüm okuma bilgileri, bekçi takip yazılımına aktarılmaktadır. Program üzerinden oluşturulan bütün raporlar ile bekçilerin hangi saatlerde hangi alanları devriye gezdiği tespit edilebilecektir.

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri modeli bulunmaktadır. Bunlar; Perguard LCD bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri, Perguard bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri, GuardX bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri ve Guard Tour bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri. Bunların tamamı aslında aynı çalışma mantığına ve kaliteye sahip olsalar da kullanılan modellerin her birinde kalemler değişiklik gösterir. Bu kalemlerin tamamı, oldukça yüksek kalitelidir. Bekçilerin sabotaj yapmalarının önüne geçebilmek için atsalar, yere düşürseler bile zarar görmesi çok zordur. Üstelik suya karşı dayanıklı olarak üretildikleri için zaten olumsuz dış hava koşullarından da etkilenmezler.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişir. Bu sebepten ötürü bilgisayar bağlantılı güvenlik takip sistemleri teklifi almak için tek yapmanız gereken şey bir telefon ile bizi aramak! Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da yakalayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları