perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA GÜVENLİK MERKEZİ

Mağaza güvenlik merkezi sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin korunması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Mağaza güvenlik merkezi sistemlerinde; mağaza ürün koruma antenleri, ürün koruma etiketleri ve ürün etiket sökücü / ürün etiket öldürücü birlikte kullanılmalıdır. Öncelikle mağazaların giriş ve çıkış alanlarına mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenlerinin monte edilmesi gerekmektedir. Kullanılacak olan mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenlerinin, akusto manyetik mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenleri ve rf mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenleri olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Akusto manyetik mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenleri, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam eden bu antenler, mono ya da tx + rx olarak çalışabilmektedir. Akusto manyetik mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenlerinin, bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiketin modeline göre değişir. Akusto manyetik mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenleri ile eğer kâğıt etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Eğer bu antenler ile sert plastik etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafenin 2 metre olması gerekmektedir. Kullanımları çok basit olan bu antenlerimiz ile dr mağaza ürün koruma etiketleri, pencil mağaza ürün koruma etiketleri, slipper mağaza ürün koruma etiketleri ve şişe alarm etiketleri birlikte kullanılabilmektedir. Bu etiketlerin sert olanları ürün etiket sökücüyle ürünlerin üzerinden çıkarılırken, kâğıt etiketleri pasif hale getirmek için ise etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir.

Mağaza güvenlik merkezi sistemlerinde kullanılan bir diğer anten modeli olan rf mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenleri, 8.2 mhz’lik radyo frekansına sahiptir. Mağazaların hırsızlık vakalarına karşın korunmasında harika bir seçenek olan rf mağaza güvenlik merkezi sistemleri antenleri ile 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri ve mini mağaza ürün koruma etiketleri birlikte kullanılabilmektedir. Kullanımları çok basit olup garklı pek çok mağazada tercih edilebilirler.

Mağaza güvenlik merkezi sistemleri kullanılmadan önce, ürünlerin güvenliğini sağlamak çok zordu. Mağazalar, güvenlik kameraları ile kontrol ediliyordu. Sayım sırasında ürünlerin eksik çıkması ile kameralara bakılarak, çalınma durumları görüntüleniyordu. Ne yazık ki bu da pek bir anlam ifade etmiyordu. Mağaza güvenlik merkezi sistemleri kullanılmaya başlanması ile birlikte, antenlerin etiketi çıkarılmamış olan ürünlere anında alarm vermesi ile birlikte artık mağazalar da 7/24 güven altına alındı. Mağaza güvenlik merkezi sistemleri hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Kullanılacak olan anten modeline, etiket modeline ve sayısına göre ya da bazı özelliklerine göre mağaza güvenlik merkezi sistemleri fiyatları değişebilmektedir. Bu yüzden mağaza güvenlik merkezi sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Satın almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler