perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMİ

Güvenlik tur kontrol sistemi, bekçilerin görevlerini yerine getirip getirmediğini bilmenizi sağlayan ve güvenliğiniz için günümüzde olmaz haline gelen sistemlerdir. Bekçi tur kontrol sistemleri ile güvenlik görevlinizin tur gezmesi gereken zamanlarda nerede olduklarını ve ne yaptıklarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Peki, nasıl? Güvenlik tur kontrol sistemi; bekçi takip yazılımı, akıllı kalem, kontrol noktaları, aktarım yuvası ve şarj aletinden oluşmaktadır. Bu sistemlerde, öncelikli olarak kontrol noktaları devriye gezilecek olan alanlara yerleştirilir. Bekçiler tura çıkmadan önce tanıtım kartlarını okuturlar. Sonra her kontrol noktasını sırayla gezerek akıllı kalemleri bu noktalara okuturlar. O anın saat ve tarih bilgisi akıllı kalemin hafızasına alınır ve raporlamalar ile bekçinizin mesai saatleri içerisinde hangi alanlarda yer aldığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Güvenliğiniz için güvenlik tur kontrol sistemini pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Depolar, fabrikalar, askeri alanlar, siteler ve buna benzer, güvenlik görevlisi ile korunan her alanda tercih edebilirsiniz. Güvenliğinizi neden tehlikeye atasınız ki? Canınızı ve malınızı korumak için en iyi çözüm bekçi tur sistemleridir. Vakit kaybetmeden hemen satın alın!

GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMİ FİYATLARI

Güvenlik tur kontrol sistemi fiyatları kullanacak olduğunuz bekçi tur sisteminin markasına ve modeline göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bu sistemlerde kullanılan akıllı kalemler de farklıdır ancak işlevselliği benzerdir. Akıllı kalemler su geçirmezdirler ve olumsuz tüm hava koşullarına rağmen güvenle kullanabilirsiniz. Bu kalemlerin şarjları 3 saat gibi kısa bir sürede dolmakta ve çok uzun süreler boyunca kullanım sağlanabilmektedir. Kalemin şarjı bittiğinde ışıklı olarak ikaz vererek kullanıcısını uyaracaktır. Siz de hemen güvenlik tur kontrol sistemi edinerek güvenliğinizi garanti altına alın! 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları