perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
05
May.
2023

Avax Kp-50 Uzaktan Kumandalı Kişisel Park Yeri Bariyeri Satışı Başladı.Avax Kp-50 Uzaktan Kumandalı Kişisel Park Yeri Bariyeri Satışı Başladı

AVAX KP-50 Uzaktan kumandalı kişisel park yeri bariyeri size ait olan park alanının, işgal edilmesini önlenmeniz için üretilmiştir. Kumandalı elektronik park kilidi (Parking Lot) sayesinde tanımadığınız yabancı araçlar park yerinize park edemez. İçerisinde şarj edilebilir bataryası olan elektrikli park kilidini rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Tek şarj ile yaklaşık 300 açma ve kapama yapabilmekte olup kol üzerine ağırlık uygulanınca yahut el ile kurcalandığında yüksek sesle alarm vererek çevresini uyarır. Üzerindeki engel kalktığında alarm susar ve tekrar 90 derecelik dik konumuna gelerek park alanınızı korumaya devam eder. AVAX Elektrikli ve kumandalı kişisel park demiri darbelere ve dış ortam etkilerine karşı dayanıklıdır.

Kurulum ve kullanımı oldukça basit olan elektrikli park yeri koruma engel demirini uzaktan kumandanızın tuşlarıyla açıp kapatabilirsiniz.
AVAX KP-50 kişisel park bariyerini, garaj kapı önü, apartman önü, ofis ve dükkan önü gibi bir çok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
Bu ürün ile araç park alanlarınızın işgal edilme derdine son verin.


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları