perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Eyl.
2023

Şekerbank Kartlı Geçiş Sistemi Projesi Teslim Edildi.Şekerbank Kartlı Geçiş Sistemi Projesi Teslim Edildi

12 Ekim 1953’te, Anadolu’daki yüzbinlerce pancar kooperatifi üyesi çiftçi girişimcinin, kırsal gelişime dayalı ekonomik kalkınmayı ve tarımsal sanayiyi desteklemek için kurulan ŞEKERBANK, yönetim binasındaki 75 adet kapısının yetkilendirme ile geçiş sistemleri için firmamızı tercih etti.

75 adet kapıya manyetik, elektronik kilit ve kart okuyucu takılarak kontrol altına alındı. Tüm kapıları için hem kontrollü geçiş hem de raporlama imkanı sunuldu. Personellerin hangi kapılardan hangi saatlerde geçebilecekleriyle ilgili parametreler ayarlandı. Serbest çıkış talep edilen kapılarda buton ile serbest çıkış uygulandı.  Access programında bulunan ziyaretçi modülü ile, dışarıdan gelen ziyaretçiler kayıt altına alınarak, sadece giriş yapabilecekleri kapılar yetkilendirildi.

İstenilen saat ve tarihler arasında, kapı bazında giriş çıkış raporu, personel bazında giriş çıkış raporu, özel geçiş izin raporları ve ziyaretçi raporları gibi bir çok rapora erişimleri sağlandı. Yazılım ve donanımın devreye alınmasıyla kurumun güvenliği ve yetkilendirmesi devreye alındı.

Bu asırlık kuruluş, böylesine önemli bir projede bizleri tercih ettiği için mutluluk duyuyoruz.


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları