perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
19
Eki.
2023

Perkotek Görüntülü Diafonları Müşterileriyle Buluştu.Perkotek Görüntülü Diafonları Müşterileriyle Buluştu

Güvenlik ve iletişim sistemlerindeki gelişmeler kuşkusuz ki sadece iş yerlerimiz için olmuyor. Evlerimiz, yaşam alanlarımız için de vazgeçilmez bazı teknolojiler mevcuttur. Kuşkusuz bunların en başında interkom diafon sistemleri gelmektedir. Perkotek teknoloji firması olarak yaşam alanlarımız için güvenliği sağlama sorumluluğunu da üstlenmekten dolayı gururluyuz.

Perkotek firmasına ait interkom sistemlerinin hem analog hem de ıp olan modelleri mevcuttur. Her iki modelde de, yüksek çözünürlüklü kamera ile kristal berraklığında HD görüntü elde edebilmekteyiz. Gece görüş özelliği sayesinde ışığın yetersiz olduğu durumlarda dahi net bir görüş sağlayabilmekteyiz. Dış hava şartlarına uygun olarak üretilen Perkotek interkom diafon sistemlerinin dış üniteleri, darbeye, toza ve suya oldukça dayanıklı bir malzemeden üretilmektedir.

Perkotek interkom diafon sistemleri size sadece net bir görüntü değil, aynı zamanda net ve kesintisiz bir ses aktarımı sağlar. Böylelikle gelen ziyaretçileriniz ve misafirleriniz ile doğrudan hızlı bir iletişim sağlayıp, yüzlerini net bir şekilde görerek ve seslerini net bir şekilde duyarak, herhangi bir güvenlik zafiyeti oluşmadan kapıyı açabilir ya da bir güvenlik ihlali hissediyorsanız kapıyı açmama kararını verebilirsiniz.

Montajı oldukça pratik olan diafon sistemlerimizi hızlı bir şekilde devreye alıp, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları