perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
13
Eyl.
2023

Chakra Nın 37 Tane Mağaza Parmak İzli Personel Takip Sistemi Teslim Edildi.Chakra Nın 37 Tane Mağaza Parmak İzli Personel Takip Sistemi Teslim Edildi

Ev tekstil ve dekorasyon sektöründeki lider firmalardan biri olan CHAKRA, 37 mağazasının tamamında parmak izli personel takip sistemimizi tercih ederek, çalışanlarının giriş çıkışlarını kontrol altına aldı.

37 farklı lokasyona entegre edilen 20.656 model parmak izi cihazımızla, ağ kablosu alt yapısı ihtiyacı olmadan, cihazımızın üzerinde bulunan dahili wifi özelliği ile bağlantı yapıldı ve port yönlendirmeyle merkezlerinden tüm cihazlara güvenli ve hızlı bir şekilde erişimleri sağlandı.

Personel devam kontrol programımız üzerinde bulunan otomatik mail gönderme özelliği sayesinde, mağaza yetkililerine, mağaza personellerinin günlük giriş çıkış raporlarının gönderimi sağlanarak, düzenli ve takibi kolay bir sisteme geçiş yapmaları sağlandı.

Programımız üzerinde bulunan otomatik yedek alma özelliği sayesinde verilerinin güvenliği sağlandı. Yine personel devam kontrol programımızın özelliklerinden biri olan otomatik veri çekme özelliği sayesinde, kişilerin giriş çıkışlarının programa otomatik olarak aktarılma aktif edildi.


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları