perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
02
May.
2018

Peyman Turnikelerimizi Tercih Etti.Peyman Turnikelerimizi Tercih Etti

Peyman, 1995 yılında Eskişehir’de bulunan ve sektör deneyimleri 60 yılı aşan 3 kuru yemiş firmasının bir araya gelmesiyle kuruldu. Kuruluşunun ilk yıllarında sektörde büyük bir toptancı kimliğine sahipken, 2001 yılından itibaren markalarını oluşturmaya başladı. Peyman, yıllar içerisinde bölgesel oyuncu kimliğinden, Türk kuru yemiş sektörünün güçlü ana markalarından biri olma yolunda büyük gelişmelere imza attı.

Peyman, yaptığı yatırımlarla Türk kuru yemiş sektörüne de katma değer kazandırıyor. Peyman, ulusal ve uluslararası pazarlarda artan talepleri ve inovasyon çalışmalarını hayata geçirmek için Eskişehir’de büyük bir fabrika yatırımına imza attı. 2018 yılının ilk yarısında tam kapasiteyle üretime başlayacak olan fabrika, 25.000 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 59.000 m2’lik bir alana kuruldu. 45.000 ton üretim ve 6.000 ton depolama kapasitesine sahip fabrikada 18 silo yer alıyor.

1995 yılından bu yana Türkiye geneline yayılmış güçlü satış ağıyla ürünlerini Türk tüketicisine sunan Peyman, 40’tan fazla ülkeye ihracat yaparak dünyada da lezzet severlere ulaşıyor. Amerika’dan, Rusya’ya, Ortadoğu Ülkeleri’nden Avustralya’ya kadar uzanan geniş global pazarda adından söz ettiren bir konumda yer alıyor.

Peyman, olarak uzun araştırmaları ve görüşmeler neticesinde, Perkotek ’in kendileri için oluşturmuş olduğu çözümler sayesinde   Avax Turnike , Strike Kartlı Geçiş ve Programları ile Yemekhane, Personel Takip ve Kapı Geçiş güvenlik kontrolleri sayesinde güven içinde kullanmaktadırlar.

3 Ad. Strike MX 16’lı Access Kontrol Panel, 1 Ad. Avax PM 6000 Turnike, 21 Ad. Strike KR 700 Proximity Kart Okuyucu, Perkotek PDKS Programı , Yemekhane Programı ve Access Kontrol Programı ürünleri kullanılmıştır.


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları