perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
May.
2018

Türkiye Jokey Kulübü Bizi Tercih Etti.Türkiye Jokey Kulübü Bizi Tercih Etti

Jokey Kulüp; 23 Ekim 1950 tarihinde dönemin Cumhurbaşkanı ve Başbakanının onayları alınarak o dönemin Devlet Bakanı Fevzi Lütfi Karaosmanoğlu, Kocaeli Milletvekili Saim Önhon, Halim Sait Türkhan, Nejat Evliyazade ve Sait Akson tarafından kuruldu. 14 Nisan 1951'de de Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın katılımıyla Kulübün lokali Ankara Ziya Gökalp Caddesinde açıldı.

Kulüp, Bakanlar Kurulu'nun 1953 yılında aldığı kararla kamu yararına hizmet veren dernek kabul edildi ve adının önüne Türkiye kelimesi eklenerek Türkiye Jokey Kulübü adını aldı. Türkiye kelimesinin kullanılma izni Bakanlar Kurulu'nca 20 Eylül 1973 tarihinde yeniden onaylanmıştır.

İstanbul Veliefendi Hipodromu birçok at yarışlarının yapıldı en etkin hipodromlardan olup her yarış için ortalama 8000 kişiye yarış izleme olanağı sağlamaktadır.

Kurum girişlerinde güvenli giriş için tüm kişilerin üst arama güvenlik hizmetini Secuda SEC650 Kapı Tipi Dedektör modeli ile gerçekleştirmekte olup üye girişlerini de Avax PM6000 marka turnike ve Perkotek marka üye takip sistemi ile kontrolünü sağlamaktadır.


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları