perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HAFELE MANYETİK KİLİT

Hafele manyetik kilit, cam kapılara tetik vermek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlerin kullanım alanları çok geniştir. Cam kapı bulunan her alanda güvenle kullanılabilir olan Hafele manyetik kilit, cam kapılara tetik vermek için harika bir seçenektir. Hafele manyetik kilit, cam kapıların sabit olan kısımlarında kullanılır. Cam kapıların hareketli olan kısımlarında ise aparatların kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan Hafele manyetik kilit aparatlarının, farklı kapı yapılarında kullanılabilir olan farklı modelleri bulunur. Bunlar; LZ Hafele manyetik kilit aparatı, U Hafele manyetik kilit aparatı, L Hafele manyetik kilit aparatı ve Z Hafele manyetik kilit aparatıdır. Kapıların yapılarına göre farklı modelleri kullanılabilir.

Hafele manyetik kilit modellerimizde kilit tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu tutuş gücü sayesinde farklı tüm kapı ağırlıklarına rağmen güvenle kullanılabilirler. Yani her türlü kapı yapısına uygun olan farklı model bulabilirsiniz. Cam kapı bulunan her alanda güvenle kullanılabilir olan Hafele manyetik kilit, her alanda güvenle tercih edilebilir. Bu kilitlerin çok yüksek bir tutuş gücüne sahip olması sayesinde kilitlerin aparatlarına yapıştıkları anda kapıyı kırsanız bile yüksek tutuş gücü sayesinde kapıyı bırakmayacaktır.

Hafele manyetik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Bu kilitler, tüm geçiş kontrol cihazları ile uyumlu olarak kullanılabilirler. Yani yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izli geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte bu kilitlere tetik verebilmek mümkündür. Bu sayede zaten tüm geçiş kontrol cihazları ile uyumlu olarak kullanılabilir olmaları sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Geçiş kontrol cihazları ile uyumlu olarak kullanılabilmeleri sayesinde butonlar ile de kullanılarak, buton ile kapıların açılması sağlanabilir. Bu sayede özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan kapılara tetik verebilirsiniz. Elektronik kilitlerimizin tutuş gücü, beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu tutuş gücü sayesinde, bu ağırlıkta olan tüm kapılarda güvenle kullanılabileceklerdir. Elektronik kilitlerin kullanım alanlarının çok geniş olması, farklı kapı yapılarında kullanılabilir olmalarından ötürüdür. Bu kilitler ile ahşap kapılara, tahta kapılara, Amerikan kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara ve pvc kapılara kolayca tetik verebilirsiniz.

Hafele manyetik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit ise selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışmalarına devam etmektedirler. Bu kilitlerde tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Yani bu ağırlıklara sahip olan kapılarda güvenle kullanılabilecektir. Siz de Hafele manyetik kilit hakkında çok daha fazlası için zaman kaybetmeden bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler