perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
  • Açıklamalar
  • Broşürler
  • Montaj Görüntüleri
HG 5400 DOUBLE Hızlı Geçiş Turnikesi
  • perkotek.com

HG 5400 Double Hızlı Geçiş Turnikesi

HG 5400 Double Hızlı Geçiş Turnikesi, şık görüntüsü ile geçişlerin oldukça yoğun olduğu alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Geçiş turnikesinin geçiş alanı minimum 60 santimetre uzunlukta olabilmektedir. Turnike, geçiş yapıldığı sırada kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilir. Böylece turnikede sıkışma gibi durumlar söz konusu olmaz.

 

HG 5400 Double Hızlı Geçiş Turnikesi Teknik Özellikleri

 
Enerjisi: 100-240 Volt AC enerji ile %100 performans ile çalışmasını sürdürür.
Güç Harcama: 600 watt güç harcarlar.
Paslanmaz Çelik Gövde: 3M taşlanmış, 1,25 mm, 304 kalitedeki paslanmaz çelik gövdesi, dış ortamlar için idealdir.  
Turnike Kapağı: Füme – siyah akrilik kapaklıdır.
Sıcaklık: -20 ve +60 °C sıcaklıklarda çalışabilirler.
Boyut: 25 santimetre * 75 santimetre * 1,2 santimetre ebatlara sahiptir.
Geçiş Alanının Uzunlukları: Geçiş alanı minimum 60 cm’dir.
Akıllı Kolu: Turnikeler, ileri ve geri hareket etmeleri esnasında kendilerine dokunan cisimleri hissedebilirler.
Geçişi Kontrol Etme: Geçiş kontrol sistemleri ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için 3-50 volt Dc darbe, Cmos ve TTL yahut kuru kontak ya da Rs485, Rs422, Rs232 doğrudan bilgisayara bağlanılabilmektedir. Bir bilgisayar ile 256 tane turnike kontrol edilebilmektedir.
Sensör ile Kontrol Sağlanması: Bu turnikenin sensör sayısı 12 adede kadar çoğaltılabilmektedir. Kişiler geçiş esnasında turnike önünde duruyorlarsa, turnike kapanmaz. Güvenlik sensörleri kapanma hareketine engel olurlar. Herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense dahi, kol kapanmaz. Geçiş tamamlandığında da turnikenin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir.
Çift Buton: Çift buton ile kontrol edilebilen bu turnike, kapatma ve açma işlemleri için iki farklı buton kullanmaktadır.
Zaman Kapanması: Turnike, belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde kapatılabilmektedir.
HG 5400 Double Turnike Sistemi: Opsiyonel olarak sistem, elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir. İki yönlü olarak çalışan bu turnike, geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı verir. Dijital olabilen bu veri çıktısı, bilgisayar ile kontrol edilen turnikelerde doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir.
Tehlikeli Mod Alarmı: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak yangın, deprem, afet vs. durumlarda turnike otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer.  
Üç Konumlu Göstergesi: Yeşil ok, geçiş yapılmadan önce geçişe hazır olduğunu belirtmek için sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak kendi renginde yanmaktadır. Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçiş yapılmak istendiğinde, kırmızı renkteki “X” işareti yanmaktadır.
Ek/İlave Özellik: İhtiyaca uygun besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Müşterilerin ihtiyacına uygun farklı çözümler üretilebilmektedir.
Görünüm ve Geçiş: Yumuşak ve sessiz geçişler yapmanın en iyi yolu olan bu turnike, dekoratif ve şık görüntüsüyle de kullanılacak olan alanlara farklı bir hava katmaktadır.
Güvencesi: 2 sene boyunca garanti kapsamında tamiri yapılabilmektedir.  
Teknik Destek Hizmeti: Türki Cumhuriyetler, balkanlar, Kıbrıs ve tüm Türkiye’de destek alabilirsiniz. Alacağınız desteğin hızlı, kaliteli ve kesintisiz olacağının da garantisini vermekteyiz.
Kalite: ISO2008 - TSE - CE - ISO9001 kalite standart belgelerine sahiptir.
Kurulumu: Turnikemizin montaj kiti, montaj esnasında oldukça büyük kolaylıklar sağlar.
 
İlgili Arama Etiketleri: geçiş turnikeleri, turnike nedir, turnike sistemleri fiyatları, turnike sistemi, turnike fiyatları, turnike sistemleri nerelerde kullanılır, turnike fiyatları ankara, turnikeli geçiş kontrol sistemleri, ankara turnike sistemleri, İstanbul turnike sistemleri, turnike tamiri
 
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler