perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARK BARİYERİ

Park bariyeri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrollü bir biçimde yapılabilmesi için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Bu bariyerlerin kullanımları kolaydır ve kullanım alanları farklılık göstermektedir. Günümüzde özellikle sitelerde sıklıkla kullanılmakta olan park bariyeri, araçların kontrolü bir biçimde geçiş yapmasını sağlarken aynı zamanda da güvenliği sağlamaktadır. P park bariyerinin satışta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; MN park bariyeri, DZ park bariyeri ve MX park bariyeridir. DZ park bariyeri fiyatları, MN park bariyeri fiyatlarına kıyasla çok daha uygun olmaktadır. Bunun sebebi bu bariyerlerin her bütçeye hitap ederek satışının yapılmasıdır. Bu sayede park bariyeri olmayan otopark kalmasın diye hedeflenmiştir. Bu bariyerlerin fiyatlarının uygunluğu ile de bu hedefe ulaşılmıştır.

Park bariyerinin kullanılmakta olan modellerinde kol uzunlukları, kullanılacak olan modellere göre değişiklik göstermektedir. Kol uzunlukları bu bariyerlerde 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani sizin otoparkınızın giriş alanının ne denli uzun olduğu aslında hiç de önemli değildir. Eğer otopark alanınız 6 metreden büyükse de ona ideal bir çözüm üretilebilmektedir. Park bariyeri kontrolü de oldukça basittir. Butonlar ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek göz önüne gelmektedir. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona sürekli bastığınızda eğer bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılmaktadır. Çift buton kontrolünde ise park bariyerini kontrol etmek için iki farklı buton yer almaktadır. Butonlardan bir tanesi park bariyeri kolunu açmanızı sağlar ve diğeri ise park bariyeri kolunu kapamanızı sağlamaktadır. Bu bariyerler, akü ile de kontrol edilebilir. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek bariyerleri kullanmanıza devam etmenize imkân tanırlar. Bu da elektrik kesintileri için harika bir seçenektir. Ayrıca park bariyeri, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Zaman kontrol özelliği ile bariyerlerin kollarını belirli bir zamana ayarlayarak o zamanda kapanması sağlanabilmektedir. Bu da sizin kontrol yetkinizi arttırmaktadır. Bu bariyerlerin kolları üzerinde de aşağı ve yukarı yönlü hareketleri sırasında sürekli olarak yanıp sönmekte olan ikaz lambası yer alır. Aynı zamanda bariyer kolu üzerinde reflektör “STOP” yazısı bulunur. Özellikle geceleri görüş açısı bu şekilde sağlanmaktadır.

Park bariyeri hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi aslında bu bariyerlerin fiyatlarıdır. Ancak park bariyeri fiyatları hakkında net bir şey söylenemez. Çünkü kullanılacak olan alanın iç ortam mı yoksa dış ortam mı oluşuna göre, uzunluğuna göre, akü tercih edilecek mi gibi özelliklerine göre fiyatlarda değişiklik görülmektedir. Bu yüzden siz en iyisi satın almak için alnında oldukça uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile info@perkotek.com mail adresi üzerinden iletişime geçin. Kaliteli ve sağlam park bariyeri satın alarak siz de artık otoparklarınızı 7/24 kontrol altında tutabilirsiniz. Üstelik oldukça kaliteli ve sağlam oldukları için de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler