perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
HGS ANTEN

Hgs, hızlı geçiş sistemlerinin kısaltmasıdır. Hızlı geçiş sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların çok daha hızlı ve kontrollü olarak geçiş yapması için kullanılmakta olan bir sistemdir. Bu sistemler genellikle sitelerde, apartmanlarda, iş yerlerinde kullanılıyorlar. Tabi bunun yanı sıra hava alanları, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar gibi benzer pek çok alanda da kullanılmaktadır. Hızlı geçiş sistemleri kullanılarak sadece tanımlı olan araçların geçiş yapmaları değil, aynı zamanda ziyaretçi araçların da geçiş yapmaları sağlanmaktadır. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan hızlı geçiş sistemleri, otoparklarda bazı üniteler ile birlikte kullanılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de hgs antendir. Hgs anten, otoparka giriş yapacak olan aracın, etiketlerinin okunması ve yazılmasını sağlamaktadır.  Hgs anten, %100 su geçirmez özellikte oluşu sayesinde olumsuz tüm hava koşullarında bile kullanılabilmektedir. Kötü havalardan asla etkilenmeyen hgs antene, kâğıt ya da plastik etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Kâğıt etiketler, araçların camlarında, plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Hgs anten, kâğıt ya da plastik ayırt etmeksizin tüm etiketleri okuyabilmektedir. Hgs antenlerin bazı modellerinde geçişlerde sesli olarak uyarı verebilmek mümkündür. Hgs anten ağırlığı da yaklaşık olarak 1 – 6 kilogram arasında değişmektedir. -60 veya +85 gibi tüm sıcaklıklarda hiçbir sorun yaşanmadan kullanıma devam edilmektedir.

Hgs anten okuma mesafesi, 0 ile 50 metre arasında değişmektedir. Hgs antenin 50 metreye kadar okuma yapması demek, araçlar için büyük bir avantajdır. Hgs anten çıkış güçlerinin de ayarlanabilir olduğunu unutmamak gerekmektedir. Hgs anten ile birlikte kullanılan otopark sistemi paneli de hgs anten üzerinden elde edilen tüm bilgilerin otopark takip yazılımına iletilmesini sağlamaktadır. HGS anten ile birlikte kullanılan otopark paneli, global antipassback özelliği ile otoparktan çıkış yapmamış olan araçların tekrar giriş yapmalarına müsaade etmez. Yani otoparktaki bir araç etiketini dışardaki bir aracın geçiş yapması için kullanabilmek imkansızdır. Bir aracın kendi etiketini, iki araçta otopark dışında olsa bile farklı bir araç için kullanamazsınız. Çünkü etiket, aracın kendi kat, ruhsat ve plaka bilgileri ile otopark takip yazılımına kayıt edilmektedir.

Hgs anten ile panel yanı sıra bir de otopark takip yazılımı kullanılmaktadır. Otopark takip yazılımı, hgs antenden gelen bilgileri tüm bilgileri kontrol veya kayıt eder. Yazılım, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup ilave yazılımlar ile sürekli olarak geliştirilmektedir. Hgs anten ile birlikte kullanacağınız otopark takip yazılımı, online olarak çalışma sağlar. Araç takibi yapmak istediğiniz her alanda hgs anten ile birlikte bu yazılımı da kullanabilirsiniz. Programın oldukça anlaşılır ve kolay olduğunu bilmeniz gerek. Ana ekranda cihazların sürekli olarak bağlantı durumlarını kontrol altında tutabilmek mümkündür. Ayrıca otopark takip yazılımı, otoparkta kaç adet araç olduğunu, o gün boyunca kaç aracın giriş veya çıkış yaptığını, gün sonunda otoparkta kaç araç kaldığını, hangi aracın hangi saatler arasından park halinde olduğunu görmenize imkân tanımaktadır. Kullanımı çok basit olup ziyaretçilerin geçiş yapmaları için de manuel olarak tetikleme özelliği bulunmaktadır. Manuel tetikleme sayesinde ziyaretçiler için kart tanımlı olmasa ya da etiketleri bulunmasa bile geçiş imkânı mümkündür. Siz de hgs antenler ile birlikte kullanabileceğiniz otopark sistemleri için hem uygun fiyat hem de kaliteyi bir arada arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler