perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK TURNİKE FİYATLARI

Güvenlik turnike sistemleri, geçişleri kontrol altında tutmak amacıyla kullanılmakta olan turnikelerdir. Güvenliğe duyulan ihtiyacın her geçen gün artması ile birlikte güvenlik turnike sistemleri de daha geniş alanlarda kendisine yer bulmuştur. Tabi ki bu geniş alanlarda kendisine yer bulabilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de güvenlik turnike fiyatlanın her bütçeye hitap edebilmesidir. Genel olarak zaten güvenlik turnike fiyatları çok uygun olmakla birlikte firmamız bu sistemlerin dağıtıcısı konumunda olduğundan dolayı da fiyatların yüksek olması asla söz konusu olamaz. Peki güvenlik turnike sistemleri nerelerde kullanılabilecektir? Güvenlik turnike sistemlerinin kullanım alanları; alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, işletmeler, plazalar, holdingler, stadyumlar, konser alanları vb. olarak değişmektedir. Tüm bu alanlarda kullanılacak olan güvenlik turnikelerin modelleri de değişiklik gösterir. Bel güvenlik turnikesi, boy güvenlik turnikesi, hızlı geçiş güvenlik turnikesi ve engelli geçiş güvenlik turnikesi olarak listelenmektedir.

Boy güvenlik turnike fiyatları, kendi içerisinde kullanılacak olan modellerine göre değişir. Boy güvenlik turnikesi, stadyumlar ve konser alanları gibi yerlerde insanların taşkınlık yapmasını engellemek amacı ile kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler özellikle pdks cihazlar ile tetiklenerek de sitelerde kullanılmaktadır. Böylece kayıtlı olmayan hiç kimse sitelere giriş yapamayacağı için güvenlik her zaman için üst düzeyde olabilecektir. Boy güvenlik turnike sistemlerinde kullanılan turnikeler üç kollu yahut dört kollu olabilirler. Kolların farklılığı, boy güvenlik turnike fiyatları farklılığını da beraberinde getirmektedir. Boy güvenlik turnike fiyatları teklifi almak isterseniz yahut boy güvenlik turnike sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz web sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz gibi isterseniz telefon numaralarımız üzerinden bizimle de irtibata geçebilirsiniz.

Bel güvenlik turnike fiyatları da kullanacağınız turnikenin modeline göre değişir. Bu turnikelerin kullanımı ve kurulumu çok kolaydır. Bel güvenlik turnike sistemlerini montaj yapmak için montaj kiti bulunmasından dolayı yirmi dakika gibi çok kısa bir sürede montaj yapabilirsiniz. Ayrıca bel güvenlik turnike sistemleri paslanmaz çelik gövdeli ve elektrostatik boyalı gövdeli olması ile iç ve dış tüm ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bu farklı gövdeler, farklı bel güvenlik turnike fiyatlarını da beraberinde getirmektedir. Tüm bel güvenlik turnike sistemlerimiz, pdks cihazlar ile de tetiklenebilecektir.

Hızlı geçiş güvenlik turnike fiyatlarımız, tüm modellerin farklı özelliklerine göre değişebilir. Bu turnikelerimiz genellikle hızlı ve yoğun geçişlerin yapılacak olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Özellikle işletmelerde personellerin hızlıca geçiş yapması için tercih edilirler. Çok şık bir görüntüye sahip olduklarından dolayı kullanılacakları her alana farklı bir hava katacaktırlar. Hızlı geçiş güvenlik turnike sistemlerinin kullanılmakta olan farklı gövdeli modelleri ve double ya da single modelleri güvenlik turnike fiyatlarında farklılık yaratabilir. Yani buradan hızlı geçiş güvenlik turnike fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Doğru ve net güvenlik turnike fiyatları bilgisi için öncelikle ihtiyacınızın belirlenerek buna göre turnike seçildikten sonra güvenlik turnike fiyatları bilgisi verilebilmektedir.

Engelli geçiş güvenlik turnike fiyatları da tüm turnikelerde olduğu gibi farklı modellerde farklılık gösterebilmektedir. Bu turnikelerin kullanım alanları genellikle serbest geçişin yapılması istenen alanlar olmakla birlikte bel güvenlik turnikesi ve boy güvenlik turnikesi kullanılmakta olan her alanda engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmaktadır. Engelli güvenlik turnikesi üzerinde engelli bireyler için olduğunu gösteren ya da geçiş yönünü belirten işaretler kullanılabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler