perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS Anten Fiyatları: Uygun Fiyatlarla Hızlı Geçiş!

Hgs anten fiyatları, kullanılacak olan antenlerin, okuma yapma mesafelerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden Avax hgs anten fiyatları hakkında net bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Ancak genel olarak Avax hgs anten fiyatları ve sistemin tamamı oldukça uygun fiyatlıdır. Peki, Avax hgs anten fiyatları uygunluğuna sahip olan antenlerimiz ne amaçla ve nasıl kullanılır? Bu antenler, hgs ve ogs etiketleri okumaktadırlar.  Otopark anteni sayesinde sürekli olarak otoparka giriş kapısını araçlar geldikçe açmak zorunda kalmazsınız ve bu zahmetten kolayca kurtulabilirsiniz. Avax hgs anten fiyatları uygunluğuna sahip olan antenlerimiz, etiketleri 35 metre ya da 50 metrelik mesafelerden okuyabilmektedirler. Hangi mesafeden etiketin okunacağı belirlendikten sonra antenlerin montajı yapılacaktır. Montajı yapılan antenlere okutulacak olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; kâğıt etiketler ve sert plastik etiketlerdir. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılırlar. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarına takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Hangi etiketin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize göre değişse de Avax hgs anten fiyatları uygunluğuna sahip olan farklı antenlerimiz, farklı model etiketleri okumaktadır. Bu etiketler, araçların özlük bilgileri, ruhsat bilgileri ve plaka bilgileri ile kayıt edilmektedir.

Avax hgs anten fiyatları uygunluğu kadar sistem içerisinde kullanılacak olan tüm ürünlerin fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Özellikle Avax hgs anten fiyatları kadar, bariyer fiyatları merak edilmektedir. Ancak otopark bariyerleri için fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan bariyerlerin farklı modellerine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bunun için kullanılacak olan bariyerin öncelikle belirlenmesi gerekmektedir. Avax otopark bariyerlerinin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkınızın giriş alanı boydan boya kapanabilecektir. Üstelik Avax otopark bariyerlerini iç ve dış ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. İç ortamlarda kullanılan modellerinde gövde elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövdeleri paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde herhangi bir olumsuz hava koşulundan etkilenmeden çalışmasına devam edebilir. Avax bariyerleri kontrol etmek de çok basittir. Bu bariyerleri kontrol etmek için uzaktan kumanda ya da buton kullanabilirsiniz. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton olmak üzere ki farklı seçenek yer almaktadır.

Avax hgs anten fiyatları uygunluğu ile bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle otopark bariyerleri ve antenlerinin, araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları otopark girişlerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlanması gerekmektedir. Bu etiketler tanımlandıktan sonra, Avax hgs anten fiyatları uygunluğuna sahip olan antenlerin etiketleri görmeleri ile birlikte bariyer koluna tetik verilecek ve bariyer kolu açılacaktır. Böylece otoparkın girişine gelindiğinde, araçların durmasına hiç gerek kalmaksızın geçiş yapılabilecektir. Siz de Avax hgs anten fiyatları ve otopark sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler