perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS’Lİ OTOPARK SİSTEMLERİ

Hgs’li otopark sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçların kontrol edilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Hgs’li otopark sistemleri, günümüzde genellikle site otoparklarında kullanılmakta olan sistemlerdir. Siteler dışında belediyeler, plazalar, holdingler, işletmeler, alışveriş merkezleri, apartmanlar gibi farklı kullanım alanları da bulunmaktadır. Kullanımı çok basit olan hgs’li otopark sistemlerinin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Sistemi oluşturan en önemli parça bariyerdir. Hgs’li otopark sistemleri bariyerlerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkınızın geçiş alan uzunluğu ne olursa olsun, ona uygun olan bir bariyer bulunabilir. Hgs’li otopark sistemleri bariyerlerimiz, opsiyonel olarak akü ile kontrol edilmektedir. Akü ile kullanılmaları, elektrik kesilmeleri gibi durumlardan etkilenmemelerini sağlar. Bu tip durumlarda akü devreye gererek 200 defaya kadar bariyer kolunun kapanıp açılmasını sağlamaktadır. Hgs’li otopark sistemleri bariyerlerinin iç ve dış ortamlarda kullanılan modellerinde de gövde farklı özelliklere sahiptir. İç ortamlarda kullanılan hgs’li otopark sistemleri bariyerleri, elektrostatik boyalı gövdelidir. Dış ortamlarda kullanılan hgs’li otopark sistemleri bariyerleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olmaları, suya karşı dayanıklılık göstermesini sağlar. Bu sayede olumsuz tüm hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmelerini sağlar. Hgs’li otopark sistemleri bariyerleri ayrıca zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunun belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanmaktadır. Ayrıca hgs’li otopark sistemleri bariyerleri; yangın, deprem, afet gibi tüm acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Bu sayede tüm bu kötü durumlardan etkilenmeden çalışmasına devam edebilir.

Hgs’li otopark sistemlerinin kullanılabilmesi için sistemin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Hgs’li otopark sistemleri bariyerleri, araç etiketleri, araç paneli, araç antenleri ve otopark takip yazılımı birlikte kullanılmaktadır. Kullanılacak olan etiketlerin her araca özel olarak tanımlanması gerekir. Bu etiketler, araçların bilgileri ile kayıt edilmektedir. Araçların camlarında kullanılan etiketler, kâğıt etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Kullanımları çok basit olan bu etiketleri antenler gördüğünde eğer etiket tanımlı ise bu bilgi panel üzerinden kontrol edilir. Etiket tanımlı ise hgs’li otopark sistemleri bariyer kolu açılarak, aracın geçişine izin verilecektir. Kullanımı bu sistemlerin bu şekilde çok basit olup aktif edilmektedir.

Hgs’li otopark sistemleri kullanımları da günümüzde her geçen gün artış göstermektedir. Özellikle site otoparklarından çokça rastladığımız bu sistemlerin güvenilirliği sayesinde günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Hgs’li otopark sistemleri sayesinde artık otoparklarınıza sadece sizin izin verdiğiniz araçlar giriş ve çıkış yapabilir.

Hgs’li otopark sistemleri hakkında çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Hgs’li otopark sistemleri fiyatları, kullanılacak olan bariyerin modeline göre değişir. Bu yüzden hgs’li otopark sistemleri bariyerleri hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Hgs’li otopark sistemleri fiyat teklifi için hemen şimdi bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler