perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İRİS TANIMA SİSTEMİ FİYAT

İris tanıma sistemi fiyat, kullanacak olduğunuz iris tanıma cihazlarının modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü iris tanıma sistemi fiyat hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Bu sistemlerin kullanımları ve kurulumları da çok basit olmaktadır. Peki, iris nedir? İris, göz bebeğinin etrafında yer almakta olan renkli kısma verilen isimdir. İris, her insanında gözünde farklıdır. İki insanın gözünde yer alan irisin aynı olma ihtimali çok çok düşük olmaktadır. Gözde bulunan bu kısım genellikle gözün retinası ile çok sık karıştırılmaktadır. Ancak retina ve iris aynı şeyler değildir. İris tanıma denilmesi durumunda bazen de göz bebeklerinin tanınması anlaşılmaktadır. Ancak iris göz bebeği de değildir. Gözde retinadan ve göz bebeğinden bağımsız olarak bulunan bir kısımdır. Eşsiz ve benzersiz olan irisin iki insanda aynı olmasının olanağı çok çok düşüktür. Tek yumurta ikizlerinde bile aynı DNA yapısının bulunmasına karşın iris yapıları farklılık göstermektedir.

İris tanıma sistemi fiyat uygunluğu ile bu sistemler, ömür boyu değişmeyen irisi kullandıkları için sistemin tamamen pasif hale gelmesi de mümkün değildir. İris; cinsiyet, ırk veya göz rengine göre farklı oluşumlar ile karşımıza çıkmamaktadır. Gözler, insan yaşamında en hızlı olarak canlılığını yitiren organ olduğu için de kullanım avantajına bu da örnek olarak gösterilebilmektedir.

Uygun iris tanıma sistemi fiyat ile bu sistemlerin birçok farklı avantajı da bulunmaktadır. Mesela kartlı geçiş sistemlerinde olduğu gibi bu sistemlerde kartları taşıma zorunluğu yoktur. Yani kartlı çaldırma ya da kaybetme gibi bir durum söz konusu değildir. Bunu yanı sıra şifreli geçiş sistemlerinde olduğu gibi de şifreyi hafızada tutma gibi bir zorunluluk yoktur. Yani olduğunuz gibi kolayca sistem tarafından tanınabilmeniz mümkündür. İris tanıma sistemi fiyat uygunluğu ile bir sorun yaşamanız durumunda da alanında uzman olan sistem destek ekibimiz sizlere anında destek verebilecektir. İris tanıma sistemi fiyat öğrenmek ve bu sistemleri hemen kullanıma başlamak için siz de zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler