perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

CAM KAPI MANYETİK KİLİT

Strike cam kapı manyetik kilit, cam kapılarda kullanılarak, cam kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrol altına alınmasını sağlamakta olan kilitlerdir. Strike cam kapı manyetik kilit cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike cam kapı manyetik kilit ile kontrol sağlamak için cam kapıların hareketli olan kısımlarında ise Strike cam kapı manyetik kilit aparatlarının kullanılması gerekmektedir. Strike cam kapı manyetik kilit aparatlarının kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller; U Strike cam kapı manyetik kilit aparatı, LZ Strike cam kapı manyetik kilit aparatı, Z Strike cam kapı manyetik kilit ve LZ Strike cam kapı manyetik kilit aparatıdır. Kapıların modeline göre bu aparatlardan herhangi bir tanesi kullanılabilir. Strike cam kapı manyetik kilitlere elektrik verildiğinde, kapıların hareketli olan kısımlarında kullanılan aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Strike cam kapı manyetik kilit oldukça yüksek bir tutuş gücüne sahip olduğu için karşılığına yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile kilitlerin yüksek tutuş gücü sayesinde asla kapıyı bırakmayacaktır. Strike cam kapı manyetik kilit tutuş gücü de bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram, yüz seksen kilogram ve altmış kilogram arasında değişmektedir. Yani kapılarınızın ağırlığına uygun olan Strike cam kapı manyetik kilit bulabilmek daima mümkün olacaktır.

Strike cam kapı manyetik kilit hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi bu kilitlerin kullanım alanlarıdır. Strike cam kapı manyetik kilit kullanım alanları çok geniştir. Cam kapılardan yapılacak olan kontroller nerede ise orada kullanabilir. Zaten her türlü kapıya uygun farklı bir modeli de bulunmaktadır. Strike cam kapı manyetik kilit fiyatları ise kullanılacak olan kilitlerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Strike cam kapı manyetik kilit hakkında bu sebepten ötürü net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak Strike cam kapı manyetik kilit fiyatları firmamızda çok uygundur. Satın almak için aşağıdan kilitlerimizi inceleyip bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

Strike cam kapı manyetik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapılarında hareketli olan kısımlarına sağlanmaları ile çalışmaktadırlar. Tutuş gücü ise bu kilitlerde sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Strike cam kapı manyetik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Bu kilitlere tüm geçiş kontrol cihazları ile tetik verilebilmektedir. Zaten tüm geçiş kontrol cihazları ile kullanılabilir olması, bu kilitlere olan talebin de artmasını sağlamıştır. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olduğu yerlerde, kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Bu kilitlerde tutuş gücü beş yüz ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler