perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
iris tanıma sistemleri
  • perkotek.com

Perkotek İris Tanıma SistemiÖnem arz eden odalara ve mekanlara girişleri kontrol altına almak için kilit sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler ise günümüzde oldukça güvenilir bir şekilde insanlara hizmet vermektedir. Kilit sistemleri sadece anahtarlarla çalışmaz. Tanıma sistemleri ile de kilitleri çalıştırabilirsiniz. Tanıma sistemleri ile yapacağınız kilitlerde istenilen bölüme sadece istenilen kişilerin girmesini sağlayabilirsiniz. Tanıma sistemlerinden biri de iris tanıma sistemi ile çalışan sistemlerdir. Bu kilit sistemi sayesinde istenilmeyen bir kişi kesinlikle kapıyı açamamaktadır.

İris, insanların gözünde oluşan bir tabakadır. Bu tabaka ömür boyu hiçbir deşiklik göstermemektedir ve her insanda tabaka farklılık göstermektedir. Bilim adamlarının yaptığı araştırmalar sonucunda gözde bulunan iris yapısı her insanda aynı parmak izi gibi değişiklik göstermektedir. İris tanıma sistemi de bu farklılıktan yararlanarak çalışmaktadır. Cihaza öncelikle kişinin iris yapısı tanıtılır ve o kişinin kilidi açmasına izin verilir. Cihaza gözünüzle bakmanız yeterlidir.

Cihazlar hafızasında binlerce kişiye saklayabilmektedir. Cihazın dahili hafızasından başka server destekli bir hafıza oluşturulduğunda on binlerce kişinin kaydını oluşturabilirsiniz. Güvenliği üst seviyede olan ve ilgisiz kişilerin girmesi tamamen yasak olan mekanlarda iris tanıma sistemi kullanılarak maksimum güvenlik sağlanabilmektedir. Bu cihaz sayesinde kurum dışı kimse giriş yapamaz. Aynı şekilde birden çok işçi üzerinde sınıflandırılma yapılarak sadece belirli kişilere giriş izni verilebilir. İhtiyacınıza uygun olan iris tanıma sistemlerini inceleyerek güvenlik donanımınıza ekleyebilirsiniz.
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler