perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞÇİ KART BASMA

İşçi kart basma cihazları, iş yerlerinde personelleri takip edebilmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kullanım alanları çok geniştir. İş yerleri, belediyeler, fabrikalar, okullar, plazalar, alışveriş merkezleri, holdingler gibi birçok farklı alanda kullanılabilirler. Tüm bu alanlarda kullanılabilir olmaları, personelleri kolayca takip edebilme imkânı sunmaktadır. Bunun için işçi kart basma cihazı ile birlikte kartların kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kartların proximity ve mifare kart olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Tüm cihazlarda farklı bu modeller kullanılmaktadır. Kullanılacak olan bu kartların üzerine işçi kart basma cihazları ile kullanılabilmesi için baskılar yapılabilir. Yapılacak olan bu baskılarda işçilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman vb. bilgilerin baskıları da cihazlar üzerine basılabilmektedir. Kullanımı çok basit olan bu cihazlar, takip için harika bir seçenektir.

İşçi kart basma cihazları ile birlikte personellerin takip edilebilmesi için personel takip programının da birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu program, personellerin tüm bilgilerine erişebilmenizi sağlamaktadır. Personellerin hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptıkları, devamsızlıkları, izinleri vb. hepsi program üzerinden takip edilebilmektedir. İşçi kart basma programının en önemli özelliklerinden bir tanesi, otomatik olarak mail göndermesidir. Bu özelliği sayesinde istenilen mail adresine tüm raporları istenilen saatte gönderebilmektedir. Böylece personellerin takip edilmesi çok daha kolay bir hal alacaktır. Kullanılacak olan işçi kart basma programının bir de yeni versiyonu olan web pdks programı firmamız yazılımcıları tarafından kullanıma sunulmuştur. Bu program sayesinde personellerinizi internete erişebildiğiniz her alandan kolayca takip edebilirsiniz. Tüm tarayıcılardan giriş yapabilirsiniz. İster evinizde olun ister seyahatte olun, kolay bir takip imkânı sunulmaktadır. Ancak kullanılacak olan işçi kart basma cihazının icloud tabanlı olması gerekmektedir.

İşçi kart basma cihazlarının birçok modelinde kartlı geçişlerin yanı sıra şifreli geçiş olanağı da sunulmaktadır. Bu sayede kartınızı unutsanız bile, tanımlı olan şifreniz ile geçiş yapabilirsiniz. Bu da geçişlerin asla aksamamasını ve sizin yarı yolda bırakılmamanızı sağlar. Bu harika bir takip imkânı sunmaktadır.

İşçi kart basma cihazlarının yanı sıra personelleri takip etmek için kullanılan diğer cihaz modelleri ise yüz tanıma cihazları ve parmak izli geçiş kontrol cihazlarıdır. Yüz tanıma cihazları ile personelleri takip edebilmek için bu cihazlara kişilerin benzersiz ve eşsiz olan yüzlerini tanıtabilirsiniz. Bu cihazların zaten birçok modeli aynı zamanda kartlı, parmak izli ve şifreli geçiş imkânı sunar. Bu sayede takip işlemleriniz çok daha basit bir hal alır. Çünkü cihazların kayıt kapasitesi bu şekilde arttırılabilmektedir. Parmak izli geçiş kontrol cihazları ile eşsiz ve benzersiz olan parmak izi algoritmasını kullanarak takip yapmanızı sağlar. Bu cihazlara öncelikle kişilerin parmak izinin kayıt edilmesi gerekmektedir. Tanımlı olan parmak izi okutulduğunda hem geçiş imkânı sunulacak hem de personellerin geçiş bilgileri elde edilecektir.

İşçi kart basma cihazları hakkında eğer siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da satın almak isterseniz, alanında uzman ve profesyonel satın danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler