perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Solenoid Kapı Kilidi: Güvenli ve Hızlı Erişim

Selenoid kapı kilidi, kapılarda kullanılarak, kapılardan yapılacak olan geçişlerin çok daha kontrollü bir hale getirilmesini sağlar. Selenoid kapı kilidi her geçen gün farklı alanlarda tercih edilebilir olmasının yanı sıra silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanmaları ile çalışmasına devam ederler. Selenoid kapı kilidi tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan kapının yapısının hiçbir önemi yoktur. Her türlü kapı ağırlığını kaldırabilen farklı modelleri bulunmaktadır.

Selenoid kapı kilidi, geçiş kontrol cihazları (yüz tanıma sistemi cihazları, parmak izi sistemi cihazları ve kartlı geçiş kontrol sistemi cihazları) ile birlikte kullanılarak, kapılardan yapılacak olan girişlerin çok daha kontrollü bir hal almasına olanak tanır. Selenoid kapı kilidi ile birlikte genellikle kartlı geçiş kontrol cihazları tercih edilmektedir. Bu cihazların kullanılmakta olan dört farklı modeli vardır. Standalone cihazlar, online cihazlar, offline cihazlar ve panelli cihazlar. Hangi modelinin kullanılacak olduğunun, tercih edilecek olan selenoid kapı kilidi ile hiçbir ilgisi yoktur. Selenoid kapı kilidi, tüm bu farklı modeller ile uyum içerisinde kullanılabilmektedir.

Selenoid kapı kilidi dışında elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılığı da bulunmaktadır. Bu kilitler, enerji varken kapalı ya da enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi ile karşımıza çıkmaktadırlar. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılan bu kilitlerin tutuş gücü beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Yani her türlü ağırlığa sahip olan kapılarda güvenle kullanılabilmektedir. Üstelik kapınızın yapısının demir, ahşap, tahta, metali kompozit ya da pvc olması da hiç önemli değildir. Selenoid kapı kilidi fiyatı gibi elektronik kilit fiyatları da uygundur.

Selenoid kapı kilidi dışında bir de manyetik cam kapılar için kullanılmakta olan cam kapı kilitleri yer almaktadır. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarında kullanılır. Cam kapıların hareketli olan kısımlarına aparatlar yerleştirilmektedir. Yerleştirilecek olan aparatlar L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı olarak adlandırılır. Tutuş gücü bu kilitlerde 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişkenlik göstermektedir. Selenoid kapı kilidi fiyatları gibi manyetik kilit fiyatları da firmamızda çok uygundur!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler