perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞÇİ TAKİP SİSTEMİ

İşçi takip sistemi denilince akla ilk olarak personel takip programı gelmektedir. Personel takip programı, personelleri hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilmenizi sağlamaktadır. Programda kullanıcı adı ve parolası kolayca değiştirilebilmektedir. Programın yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcı veya gruplara yetkiler verilebilmektedir. Otomatik olarak veri transferi yapabileceğiniz program, hızlı erişim olanağı ve kullanım kolaylığı ile karşımıza çıkmaktadır. Programdaki veri kurtarma özelliği sayesinde yanlışlıkla silinmiş olan personelleri geri alabilmek mümkündür. Eğer işçi takip sistemi cihazlarında giriş ve çıkışlara da müdahale edilmişse bunu da programda görüntüleyebilirsiniz. Böylece hangi personelin müdahale ettiğini görebilirsiniz. Kişi bazındaki giriş ve çıkış raporlamalarında erken çıkma ve geç gelme gibi tüm eksik çalışmaların genel toplam süreleri de görüntülenebilmektedir.

İşçi takip sisteminde kullanılmakta olan cihazlardan bahsedelim. Bunlardan ilki parmak izi okuyuculardır. Parmak izi işçi takip sistemi ile geçiş yapabilmek için öncelikle parmak izi tanımlaması gerekmektedir. Parmak izi, kişilerin parmak uçlarında bulunan izdir. Bu iz, her insanda farklıdır. Her insanda farklı olduğu gibi aynı zamanda her insanın her parmağında da farklılık göstermektedir. Bir cihaza birden fazla parmak izi tanımlaması yapılabilmektedir. Herhangi bir parmağınızda kesik, çizik vb. durumlar söz konusu olması durumunda normalde geçiş yapılan parmağın dışındaki parmakla da geçiş yapılabilmektedir. Bu da geçişlerin hiç aksamadan sürekli olarak devam edebilmesini sağlamaktadır. Parmak izi cihazları ile turnikelere, bariyerlere ve kapılara da tetik verilebilmektedir. Hangi personelin kaçta giriş ve çıkış yaptığına bakılarak da personel takip programı kullanılarak işçilerin maaş hesaplamaları otomatik olarak yapılmaktadır.

Kartlı işçi takip sisteminden bahsedelim. Bu takip sistemi, çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. İşçi takip sistemi aynı zaman geçiş kontrol takibi için de tercih edilmektedir. İşçi takip sisteminde kullanılacak olan cihazların mifare ve proximity kartları okuyabilen iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellere göre hangi kartın okunacağı belirlenmektedir. Kartlı işçi takip sisteminde personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi bir durum söz konusu olduğu için günümüzde daha az kullanılıyor olsa da bu sistemler yine de tercih edilmektedir. Personellerin geçiş yapabilmeleri için öncelikle her personel için kart tanımlaması yapılır. Bu kartların ID numaraları kişilere özeldir. Kartlar tanımlandıktan sonra kartı cihaza okutarak geçiş yapabilmek çok kolay olacaktır.

Yüz tanıma işçi takip sistemi, personellerin yüzünü okuyarak geçiş yapmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde cihazlara temas olmadığından dolayı hızlı bir kullanım ve uzun süreli kullanım kolay ve hızlı şekilde sağlanabilir. Yüz tanıma sistemlerinde kişinin benzersiz olan yüzü ile tanımlama yapıldığı için kişilerin birbirleri yerine yüz okutarak geçiş yapabilmesi mümkün değildir. Böylece yüz tanıma işçi takip sistemi %100 güvenli olmaktadır. Yüz tanıma işçi takip sistemi ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür.

Personellerinizi hızlı ve kolay şekilde takip edebileceğiniz işçi takip sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve işçi takip sistemi fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler