perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP TURNİKE

Personel takip turnike sistemleri, farklı pek çok alanda güvenle kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan 3 farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma cihazlarıparmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Her bir cihazın kayıt şekli ve kapasitesi farklıdır. Yüz tanıma cihazlarında kişilerin yüz algoritmasına bakılarak okuma yapılmaktadır. Her insanın yüzündeki algoritma farklı olduğundan dolayı da bu cihazlar ile özellikle personel takip ederken %100 güvenilirlik sağlanabilmektedir. Yüz tanıma cihazları ile aynı zamanda turnikelere de tetik verilebilir. Bunun için öncelikle cihazın personel takip turnike üzerine monte edilmesi ve daha sonra kişilerin yüzlerinin tanımlanması gerekmektedir. Her cihazın yüz okuma kayıt kapasitesi farklıdır. Bu kapasite 1000 ile 5000 arasında değişir ve bazı cihaz modellerinde aynı zamanda parmak izi, kart ve şifre kaydı yapabilmekte mümkündür. Kullanımı çok basit olan kartlı personel takip turnike cihazları ile geçişleri kontrol altına alabilirsiniz. Personel takibinin yanı sıra aynı zamanda da öğrenci takip, yemekhane takip, minibüs takip ve geçiş kontrol takip yazılımları ile de kullanılabilir.

Parmak izi personel takip turnike cihazları da yüz tanıma cihazlarından sonra en sık olarak personel takip etmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kayıt kapasiteleri 1000 ile 10000 kayıt kapasitesi arasında değişiklik göstermektedir. Personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkündür. Personel takip turnike parmak izi cihazlarında aynı zamanda şifreli ve kartlı geçiş yapabilme özelliği de bulunur. Bu özellikler sayesinde cihazların kayıt kapasitesi de artış göstermektedir. Parmak izi cihazlarının güvenliği sayesinde personeller birbirleri yerine parmak izi okutması yapamaz ve hızlı geçişler yapılabilmektedir. Kartlı personel takip cihazlarında da geçiş yapabilmek için öncelikle kart okutması yapmak gerekir. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar, proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartların hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Kartlı cihazlarda kullanılacak olan kartları, aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilmek mümkündür. Bunun için kartların üzerine baskı yapmak yeterli olacaktır.

Personel takip turnike cihazları ile birlikte kullanabileceğiniz turnike sistemlerimiz; bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi olarak 4 gruba ayrılmaktadır. Bu turnikelerden en çok bel turnikesi personel takip cihazları ile birlikte tercih edilmektedir. Bel turnikelerinin üzerine konumlandırılan yüz tanıma, parmak izi ya da kartlı geçiş kontrol cihazına tanımlama yaptıktan sonra hem geçiş güvenliği hem de geçiş yetkilendirmeleri aynı anda elde edilebilmektedir.

Personel takip turnikelerin Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için oldukça uygun fiyata mal edilmektedir. Turnikelerimiz aynı zamanda 2 sene boyunca garantili olup 10 sene yedek parça garantisi bulunmaktadır. Avax turnikeler hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçin. Personel takip turnike sistemleri ile siz de güvende olun!

 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları