perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞE GİRİŞ ÇIKIŞ PARMAK İZİ

İşe giriş çıkış parmak izi cihazları, personellerin parmak izleri sayesinde takip edilmesini sağlamaktadır. İşe giriş çıkış parmak izi cihazları ile personelleri takip edebilmek için bu cihazlar ile birlikte personel takip programının da kullanılması gerekmektedir. İşe giriş çıkış parmak izi programı, personellerin tüm giriş ve çıkış bilgilerini kayıt altına alarak raporlamalar yapılmasını sağlamaktadır. Bu programın kullanıcı adı ve şifresi değiştirilebilir. Personellerin saat kaçta geldiği, kaçta çıktığı, maaş hesaplamaları, avans, prim hesaplamaları, devamsızlık bilgileri gibi tüm bilgiler de raporlanabilmektedir. Bu raporları işe giriş çıkış parmak izi programının otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde istediğiniz mail adresine de otomatik olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda işe giriş çıkış parmak izi programı ile verileri otomatik olarak yedekleyebildiğiniz için herhangi bir personelin yanlışlıkla silinmesi durumunda yedekten geri döndürülebilmektedir. İşe giriş çıkış parmak izi programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın daima geliştirilmeye açık olması, olası tüm ihtiyaçlarınızın da karşılanabilmesi için harika bir seçenektir. Üstelik tek bir işe giriş çıkış parmak izi cihazı ile birden fazla cihazın da kontrol edilmesi sağlanabilir. Program üzerinde kimin hangi cihazdan giriş ya da çıkış yaptığı net olarak görüntülenebilmektedir. İşe giriş çıkış parmak izi programı olarak yeni bir ürünümüz olan web pdks programı ise cloud tabanlı olarak çalışan bir programdır. Web pdks sayesinde iş yerinizden, evinizden ya da seyahat halinde iseniz yoldan personellerinizi takip edebilirsiniz. Bu şekilde takip yapılması, sizin de işinizi kolaylaştıracaktır.

İşe giriş çıkış parmak izi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan eşsiz ve benzersiz algoritmayı okuyarak giriş ve çıkış yapılmasını sağlar. Dilerseniz tek bir işe giriş çıkış parmak izi cihazına bir personelin on parmağını birden kayıt edebilirsiniz. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta herhangi bir kesik, çizik veya deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilir. Böylece hiçbir olmadan kullanıma güvenle devam edilebilir.

İşe giriş çıkış parmak izi cihazlarında kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişmektedir. Bu kayıt kapasitesinin çok yüksek olması, sizin hem personellerin on adet parmağını kayıt edebilmenizi sağlar hem de personel sayınız ne kadar artarsa artsın, var olan cihazınız ile takip yapabilmenizi sağlar. Zaten birçok işe giriş çıkış parmak izi cihazı modellerinde parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunur. Bu sayede geçişler çok daha kontrollü bir şekilde yapılabilecektir.

İşe giriş çıkış parmak izi cihazları; fabrikalar, hastaneler, belediyeler, plazalar, işletmeler, holdingler, kamu kurum ve kuruluşları gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. İşe giriş çıkış parmak izi cihazları fiyatlarının çok uygun olması, her bütçeye hitap ederek, her alanda takip yapılmasını sağlamaktadır. İşe giriş çıkış parmak izi cihazları fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler