perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE CAM KAPI KİLİDİ

Kale cam kapı kilidi, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Kale cam kapı kilidi ile cam kapılara kolayca tetik verebilirsiniz. Bunun için cam kapıların aynı zamanda hareketli olan kısımlarında Kale cam kapı kilidi aparatlarının kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan bu aparatların; LZ Kale cam kapı kilidi aparatı, U Kale cam kapı kilidi aparatı, L Kale cam kapı kilidi aparatı ve Z Kale cam kapı kilidi aparatı olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen kullanılacak olan kapıların yapılarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanımları oldukça basit olan Kale cam kapı kilidi ile tüm cam kapılara kolayca tetik verebileceğiniz için kullanım alanları oldukça geniştir. Üstelik Kale cam kapı kilidi, çok yüksek bir tutuş gücüne sahiptir. Kale cam kapı kilidi, aparatına yapıştığı anda siz kapıyı kırsanız bile kilidin yüksek tutuş gücü sayesinde kapıyı bırakması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Kale cam kapı kilidi modellerimizde tutuş gücü bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram, yüz seksen kilogram ve altmış kilogram arasında değişmektedir. Yani farklı tüm kapı ağırlıklarına uygun olan bir kilit bulabilmek daima mümkün olacaktır. Kale cam kapı kilidi hakkında merak edilen bir konu da bu kilitlerin fiyatlarıdır. Kale cam kapı kilidi fiyatları uygun olup öğrenmek için aramanız yeterlidir.

Kale cam kapı kilidi dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modelimiz de selonoid bolt pimli kapı kilitleridir. Silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanması ile çalışmakta olan selonoid pimli bolt kapı kilitleri, sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında bir tutuş gücüne sahiptir. Bu ağırlığa sahip kapılarda güvenle kullanılabilmektedir.

Kale cam kapı kilidi dışında kullanılmakta olan bir diğer kilit modelimiz de elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları, tüm geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedir. Yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile kolayca tetiklenerek, kontrollü geçiş imkânı sunduğu için günümüzde zaten bu kilitlerin kullanım alanları da artış göstermiştir. Elektronik kilitlere eğer geçiş kontrol cihazları ile tetik vermek isterseniz, butonları da bu cihazlar ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan da kapılarınızı kolayca açtırabilirsiniz. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olduğu yerlerde, kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike kapı kilitlerinin dil mekanizması paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun yıllar boyunca da sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanabilecektir. Bu kilitlerde elektrik varken kapalı ve elektrik varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Tutuş gücü ise beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler