perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GİRİŞ ÇIKIŞ KONTROL

Giriş çıkış kontrol sistemleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları başta işletmeler, plazalar, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, fabrikalar, belediyeler, alışveriş merkezleri ve benzeridir. Giriş ve çıkış kontrolünün akıllı pdks giriş çıkış kontrol cihazlar ile sağlanması ile birlikte işletme görevlilerinin de iş yükü azalmıştır. Ayrıca personelleri çok daha rahat kontrol ederek, ay sonları yapılacak olan maaş hesaplamaları da bu sistemler aracılığı ile çok daha kolay bir şekilde yapılmaya başlanmıştır. Giriş ve çıkış kontrolü, en çok personel takip edilecek olan alanlarda ihtiyaç duyulan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan personel takip programından bahsedelim. Personel takip programı, kullanıldığı pdks cihazları ile birlikte uyumlu olarak çalışmasına devam etmektedir. Program sayesinde personellerin giriş çıkış kontrolü çok kolay bir şekilde yapılır. Personellerin giriş ve çıkış saatlerinde görev alanlarında olup olmadıklarını kolayca takip edebilirsiniz. Program ile elde edilen raporları istenilen mail adresine istediğiniz saatte otomatik olarak da gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı zamanda da tüm verilerin yedeklerini alabilirsiniz. Böylece herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yani cihazın arıza vermesi gibi bir durumda var olan yedekler kullanılarak veri kaybı gibi bir durumun yaşanması ortadan kaldırılmaktadır.

Giriş çıkış kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar yüz tanıma terminalleri, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol sistemleridir. Yüz tanıma cihazları, kişilerin yüzünü okuyarak ve tanıyarak geçiş izni veren cihazlardır. Bu cihazları kullanmak için sadece kısa bir eğitim almanız yeterli olacaktır. Yüzünüzde makyaj, saç, sakal, bıyık olması gibi durumlarda dahi yüz tanıma giriş çıkış kontrol cihazları kolayca okuma yapabilmektedir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Face yüz tanıma giriş çıkış kontrol cihazları Türkiye distribütörü olduğumuz için de bu cihazların fiyatları oldukça uygundur.

Magic Pass parmak izi giriş çıkış kontrol sistemleri Türkiye dağıtıcılığını da yaptığımız için parmak izi cihazlarının fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Parmak izi cihazları, eşsiz ve benzersiz parmak izinizi okuyarak geçiş yapmanıza olanak tanır. Bu iz, her insanın her parmağında dahi farklı olduğundan ötürü de güvenliği %100 seviyesindedir. Parmak izi cihazları ile kapı, turnike ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Bu tetikleri kullanarak da geçiş güvenliğini sağlarken aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da yapabilirsiniz. Cihazların kullanımları da çok basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca bu cihazları kullanabilirler. Strike kartlı giriş çıkış kontrol cihazları da giriş ve çıkışları kartlar ile kontrol edebilmenizi sağlayan cihazlardır. Bu cihazları iki farklı kart ile kullanabilirsiniz. Bu kartlar, proximity ya da mifare kartlardır. Bu kartlardan hangisinin tercih edileceği cihazın özelliklerine kalmış olmakla birlikte kullanımları aynı şekildedir. Kartlı cihazların kurulumları da çok basittir. Satın almak için yapmanız gereken bizi aramak! Giriş çıkış kontrol sistemleri ile siz de 7/24 güvende olmak istemez misiniz? O halde hemen şimdi bize ulaşın ve uygun fiyat garantilerinden yararlanmaya başlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler