perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE KARTLI KİLİT

Kale kartlı kilit, kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrol altına alınması için kullanılmaktadırlar. Bu kilitler sayesinde kontrollü bir biçimde giriş ve çıkış yapılmaktadır. Bu kilitler, elektronik ve elektrikli olan kilitlerdir. Parmak izi okuma cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilen Kale kartlı kilit, butonlar ile kapıları açabilmenizi sağlamaktadır. Zaten butonlar ile kapıların açılabilmesi için Kale kartlı kilit ya da elektronik kilit olması şarttır. Kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi, bu kilitlerin kullanılabilmesi için yeterli olmaktadır. Kale kartlı kilit modellerinde bu kilit mekanizmaları, paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilmektedir. Kale kartlı kilit modellerimizde enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Kale kartlı kilit modellerinde tutuş gücü de beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Tahta kapılar, Pvc kapılar, Amerikan kapılar, pimapen kapılar ve kompozit tüm kapılarda kullanılabilmektedirler.

Kale kartlı kilit dışında kullanılan bir diğer kilit modelimiz de selenoid bold pimli kilitlerdir. Paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmakta olan bu kilitlerde tutuş gücü sekiz yüz ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani kapınızın ağırlığının da bir önemi yoktur. Kapı ağırlığınıza göre kullanılabilir bir model bulmak daima mümkün olacaktır.

Kale kartlı kilit ve selenoid bold pimli kilit dışında kullanılabilir olan bir kilit modeli de manyetik cam kapı kilitleridir. Bu kilitler, cam kapılarından yapılacak geçişlerin kontrol altına alınması için kullanılmaktadır. Manyetik cam kapı kilitleri, cam kapıların hareketli olan kısımlarına mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadırlar. Tutuş gücü bu kilitlerde altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilograma kadar desteklenmektedir. Manyetik cam kapıların karşılarında kullanılabilen aparatların da farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatıdır. Bu aparatlar, kilitlere yapıştıklarında kapıyı kırsanız dahi kilidi çıkarabilmeniz mümkün olmayacaktır. Çünkü oldukça yüksek bir tutuş gücüne sahiptirler.

Kale kartlı kilit hakkında çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu kilitlerin fiyatlarıdır. Genel olarak oldukça uygun bir fiyata sahip olsalar da net bir fiyat bilgisi verebilmek mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan modele göre fiyatlar değişir. Siz iyisi mi bu kilitler için fiyat teklifini alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımızdan alın. Tek yapmanız gereken sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler