perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS KAPI SİSTEMLERİ

Ogs kapı sistemleri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde otoparka giriş yapacak olan araçların yabancı araç olması durumunda giriş yapmaları engellenecektir. Peki, nasıl? Ogs kapı sistemlerinde sistemin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Öncelikle otoparka uygun olan bariyerin seçilmesi gerekir. Daha sonra otopark araç antenlerinin montajı yapılmalıdır. Bu antenler, 50 metrelik alanlara kadar tanıma yapabilirler. Araçlara özel olarak da etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu etiketlerin kâğıt olan modelleri araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik olan modelleri ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Tanımlı olan etiket, araç geçiş kontrol antenine okutulduğunda kolayca giriş ve çıkış yapılabilecektir. Eğer araçların üzerindeki etiket tanımlı değilse ogs kapı sistemleri bariyerlerinin kolu açılmaz ve geçiş yapılamaz.

Ogs kapı sistemlerinde kullanılacak olan bariyerlerimiz, oldukça sağlam ve kalitelidir. Bariyerlerimizin iç ortamlarda kullanılabilir olan ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı gövde özelliğine sahip olan modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılabilir olan ogs kapı sistemleri bariyerlerinin gövdesi elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan ogs kapı sistemleri bariyerlerinin gövdesi ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olduğu için su geçirmez olup tüm yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarına karşın kullanılabilmektedir. Bu bariyerlerimizde kol uzunlukları da modele göre değişmektedir. Kol uzunluğu 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda olabilmektedir.

Ogs kapı sistemleri bariyerleri, uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komut uygulanmaktadır. Çift buton kontrolünde ise ogs kapı sistemleri bariyer kollarını açmak için farklı ve kapamak için farklı buton bulunmaktadır. Ayrıca bariyerlerimiz, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kolun kapanması sağlanmaktadır. Geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilen ogs kapı sistemleri bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile kontrol edilebilirler. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir.

Ogs kapı sistemleri bariyerleri, araçların geçişleri sırasında bariyer kolu altında araçların durması durumunda kontrol ünitesi tarafından tetiklense bile kapanmaz. Güvenlik sensörleri bu kapanma eylemini engellemektedir. Tır ve kamyonlar için de ek emniyet sensörü kullanılmaktadır. Ogs kapı sistemleri bariyerleri, acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna da geçebilmektedir. Özgün tasarımı ile iç ve dış tüm mekanlar için dekoratif bir görünüm sunan ogs kapı sistemleri bariyerleri fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Bu bariyerlerin fiyatları ancak kullanılacak olan modeline göre değişebilmektedir. Ogs kapı sistemleri fiyat teklifi için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebileceğiniz gibi Perkotek Plaza’ya gelerek bu ürünlerimizi yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları