perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE KARTLI KİLİT SİSTEMLERİ

Kale kartlı kilit sistemleri, belirli alanlara belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkışlarını takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Kale kartlı kilit sistemlerinde kullanılmakta olan dört farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar; online Kale kartlı kilit sistemleri, offline Kale kartlı kilit sistemleri, panelli Kale kartlı kilit sistemleri ve standalone Kale kartlı kilit sistemleridir. Tüm bu farklı model cihazlarımızın kullanım amacı aynı olsa da kullanım biçimi farklılık göstermektedir. Bu sebeple hangi cihazın tercih edileceğinde önemli olan nokta, nerede kullanılacağıdır. Bu sistemlerimizin kullanım alanları çok geniştir. Günümüzde özellikle işletmelerde personelleri takip etmek için kullanılmalarının yanı sıra üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi yapabilmek için de kullanılabilmektedirler. Kale kartlı kilit sistemleri ile üyeleri takip etmek için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, personel takibi yapabilmek için ise personel takip programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Eğer bu programlar ile Kale kartlı kilit sistemleri kullanılmazsa, sadece giriş ve çıkış kontrolü yapabilmek için kullanılırlar. Kale kartlı kilit sistemleri ile aynı zamanda tüm bu takip programları kullanılarak kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik verebilmek için kilitler ile birlikte kullanılmaları gerekmektedir. Kilitlerin her türlü kapı yapısına tetik verebilen farklı modelleri olduğu için de her türlü kapıya tetik verilebilecektir.

Kale kartlı kilit sistemleri ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Kullanımı bu biçimde çok basit olan Kale kartlı kilit sistemleri cihazlarının birçok modelinde aynı zamanda kartın yanı sıra şifre ile de geçiş yapabilme özelliği yer almaktadır. Bu da geçiş şekillerinin artış göstermesini sağlamaktadır.

Kale kartlı kilit sistemlerinde kartların cihazlara sadece beş ile sekiz santimetrelik mesafelerden gösterilmesi yeterlidir. Cihaz anında okuma yapabilir ve geçiş yetkisi verir. Satışını yapmakta olduğumuz bu cihazlarımız aynı zamanda iki sene boyunca da garantilidir. Herhangi bir sorun olması durumunda uzman ve profesyonel sistem destek ekibimiz, uzaktan erişim ya da yerinde servis ile destek verecektir.

Kale kartlı kilit sistemlerinde kullanılan online cihazlar, çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymakta olan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş tanımları, geçiş adetleri ve geçiş yetkileri program üzerinden tanımlanmaktadır. Offline cihazların ise çalışmaları sırasında bilgisayar bağlantısına ihtiyacı yoktur. Günümüzde özellikle personelleri takip edebilmek için bu cihazlar kullanılmaktadır. Kendileri bir panel görevi gördükleri için çalışmaları sırasında panele de ihtiyaç duymazlar. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ise hafızasında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Bu cihazların çalışabilmesi için paneller ile bağlantılı olmaları gerekir. Standalone kartlı cihazlar ise bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışabilirler. Bu cihazlara kart tanıtılması için öncelikle master kart gösterilmesi gerekmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler