perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE KARTLI OTEL KİLİDİ

Kale kartlı otel kilidi, otel odasın yapılacak giriş ve çıkışları kontrol altına almak için kullanılmaktadırlar. Kale kartlı otel kilidi, çok basit bir kullanıma sahiptir. Ancak otel sistemlerinin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Kale kartlı otel kilidi modellerinde kullanılabilir olan farklı renge sahip kilitlerimiz bulunmaktadır. Bu kilitler, otelin tasarımına uygun olarak kullanılabilir. Günümüzde farklı pek çok otelde güvenle kullanılan Kale kartlı otel kilidi; tatil köyü otellerinde, beş yıldızlı otellerde, butik otellerde ya da rezidanslarda da kullanılabilir. Kale kartlı otel kilidi sayesinde sadece izin verdiğiniz kişiler, izin verilmiş olan odaya giriş yapabilecektir.

Kale kartlı otel kilidi, pil ile çalışmaktadır. Orijinal pilleri ile 25.000 defaya kadar açma yapabilen Kale kartlı otel kilidi, çok uzun bir süre pil değiştirmenize gerek kalmadan kullanılabilmektedir. Kale kartlı otel kilidi, pillerinin bitmesine yakın olarak son 100 geçiş kala da alarm verir. Böylece siz, pilleri değiştirirsiniz ve kullanım aksamadan veya ara vermeden devam edilmektedir.

Kale kartlı otel kilidi, kart tanıma teknolojisine sahiptir. Bu kilitlere tanıtılacak olan kartlar, mifare ya da temic kartlardır. Bu kartlar, Kale kartlı otel kilidine gösterildiğinde oda kapısı açılır ve giriş yapılması sağlanır. Kale kartlı otel kilidi kartlarının, kart kodlayıcı ile kodlanması gerekir. Bu işlem otel resepsiyon görevlileri tarafından yapılmaktadır. Resepsiyon görevlileri, müşterilerin otelde kalma sürelerine göre kartları kodlarlar ve o süre bitişinde kartın kapıyı açması mümkün olmaz. Diyelim ki; otele sadece beş nisan ile on nisan arasında konaklamak isteyen bir müşteri geldi. Kart o süreler arasına kodlanır ve bu sürenin bitmesi ile birlikte o kartlar kullanılarak, odaya giriş yapılması da mümkün olmayacaktır. Bu sayede mükemmel bir kullanım sunan Kale kartlı otel kilidi kartları, üzerine baskılar yapılarak da kullanılabilir. Bu baskılarda otel logosu ya da otel ismi yer alabileceği gibi aynı zamanda otel numaraları baskısı da yapılabilir. Renkli baskılar olduğu için oldukça şık bir görüntü sunacaklardır.

Kale kartlı otel kilidi kartlarına kontör yüklemesi yapılabilir. Böylece otel içerisinde yer alan aktivitelerde bu kartları para olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede odadan çıkarken yanınıza para ya da cüzdan almanıza da gerek kalmaz. Yani kayıp ve çalıntı durumlarıyla da karşılaşmazsınız. Kale kartlı otel kilidi ile birlikte energy saver kullanılması da enerji tasarrufu etmenizi sağlar. Energy saver kullanarak, otel içerisinde yer alan havalandırma, alarm, elektrik ve su tesisatını kontrol edebilirsiniz. Kartların alınması ile bu sistemler pasif, kartların takılması ile birlikte de tekrardan aktif hale gelir. Böylece müşterilerin otel odasından çıkarken suyu ya da elektriği açık unuttuğu durumlarda kartların alınması ile birlikte otomatik olarak kapanacağı için faturalarda ciddi oranlarda düşüş sağlanacaktır. Siz de Kale kartlı otel kilidi fiyatları ve bu kilitler hakkında çok daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler