perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKTİF GEÇİŞ SİSTEMİ

Aktif geçiş sistemi, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların hem çok daha hızlı bir şekilde yapılmasını hem de güvenilir geçiş yapılabilmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Aktif geçiş sistemi, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu alanların başında öncelikle siteler ve işletmelerin otoparkları gelmekte olup hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, holdingler, hastaneler, apartmanlar gibi birçok farklı alanda da tercih edilebilmektedirler.  Bu sistemlerin güvenilirliğinin ispatlanması ile birlikte de kullanılmakta olan alanlar da artış göstermektedir. Özellikle aktif geçiş sisteminde kullanılmakta olan bariyerlerin oldukça kaliteli ve sağlam olması ile birlikte günümüzde her geçen çok daha sık olarak tercih edilmektedirler.

Aktif geçiş sisteminde kullanılmakta olan bariyerlerin, firmamız tarafından satışa çıkarılan iki farklı modeli yer almaktadır. Bu bariyerler; MN aktif geçiş sistemi bariyeri ve DZ aktif geçiş sistemi bariyeri olmak üzere ayrılırlar. Hemen hemen aynı özelliklere ve kullanım şekline sahip olsalar da bu bariyerlerin arasındaki en büyük farklardan bir tanesi, fiyatlarıdır. Çünkü DZ aktif geçiş sistemi bariyerleri fiyatları, her bütçeye hitap edebilmek ve aktif geçiş sistemi bulunmayan otopark kalmasın düşüncesinden yola çıkarak çok daha uygundur. Bu da aslında aktif geçiş sistemi bariyerlerinin neden her geçen gün çok daha sık olarak tercih edildiğiniz ispatlamaktadır.

Aktif geçiş sistemi bariyerlerinde kol uzunlukları her bariyerin modeline göre değişir. Kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparkınızın giriş alanının kaç metrelik bir uzunluğa sahip olduğu pek de önemli değildir. Çünkü ideal bir bariyer bulabilmeniz her zaman mümkün olacaktır. Aktif geçiş sistemi bariyerleri, siz değerli kullanıcıların otoparklarının iç mekanlarda mı yoksa dış mekanlarda mı olduğuna göre de farklı gövde özelliklerine sahip olan modelleri üretmiştir. Böylece dış ortamlarda yağmur, çamur, kar vb. demeden de kullanıma 7/24 devam edebilmeniz sağlanmıştır. Aktif geçiş sistemi bariyerlerinin paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan modelleri ise iç ortamlarda güvenle tercih edebilmektedir.

Aktif geçiş sistemini kullanırken sadece bariyer ile sistemi tamamlamak mümkün değildir. Sistemi oluşturan bir bütün bulunmaktadır. Bu bütünün elemanları; aktif geçiş sistemi bariyerleri, aktif geçiş sistemi antenleri, aktif geçiş sistemi kontrol paneli, aktif geçiş sistemi etiketleri, aktif geçiş sistemi programıdır. Sistemin ne şekilde aktif hale getirileceğinden bahsedelim. Sistemi aktif bir hale getirmek için öncelikle bariyerlerin ve aktif geçiş sistemi antenlerinin, araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra da araçlara etiketlerin takılması ve bu etiketlerin aktif geçiş sistemi programına tanıtılması gerekmektedir. Bu etiketlerin kullanılmakta olan iki farklı modeli vardır. Kâğıt olan etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılırlar. Plastik olan etiketler ise araçların plakalarına yapıştırılarak kullanılmaktadırlar. Etiketleri tanımlarken, araçların bilgileri ile tanımlanmaları gerekmektedir. Tanımlanmış olan araç bilgileri, aktif geçiş sistemi panellerine Tcp – Ip bağlantısı kullanılarak gönderilmektedir. Aktif geçiş sistemi, bu şekilde aktif olarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

Aktif geçiş sistemi hakkında çok daha fazlasını merak ediyorsanız, alanında profesyonel ve uzman olan satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.  Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden, aktif geçiş sistemi için hemen bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler