perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE PARMAK İZLİ KAPI KİLİDİ

Kale parmak izli kapı kilidi, parmakların uç kısımlarında yer almakta olan izleri tanıyarak geçiş yapma izni veren cihazlardır. Kale parmak izli kapı kilidi ile sadece kapılara değil, aynı zamanda bariyerlere ve turnikelere de tetik verilebilmektedir. Kale parmak izli kapı kilidi ile kapılara tetik vermek için kapı kolu şeklinde kullanılabilir olan modelleri ile Kale parmak izli kapı kilidi cihazları ve kilitler bir arada kullanılarak olmak üzere iki farklı tetik verme şekli vardır. Kale parmak izli kapı kilidi ile kapılara tetik verebilmek için kapılara, normal bir kapı kolu şeklinde monte edilmeleri gerekmektedir. Kullanımları çok basit olup Kale parmak izli kapı kilidinde kapı kolu, kilit ve parmak izi bir aradadır. Normal bir kapı kolu şeklinde montajı yapılan Kale parmak izli kapı kilidi, çalışmasına pil ile devam etmektedir. Pil ile çalışması sayesinde elektrik kesintisi gibi durumlardan asla etkilenmezler. Bu sayede uzun süreler boyunca sorunsuzca kullanılabilirler. Orijinal pilleri ile bin defaya kadar geçiş yapılabilir. Üstelik son 100 geçiş kala olmak üzere alarm verirler. Alarm vermeleri ile birlikte piller değiştirilerek, kullanıma devam edilebilir. Kullanımı çok basit olmakla birlikte bazı Kale parmak izli kapı kilidi modellerinde parmak izi yanı sıra kartlı ya da parmak izli olarak geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır.

Kale parmak izli kapı kilidi cihazları ile kapılara tetik vermek için parmak izi cihazları ile birlikte kilitler de bir arada kullanılmaktadır. Kullanılacak olan kilitlerin; ahşap kapılarda, tahta kapılarda, pvc kapılarda, pimapen kapılarda, kompozit kapılarda kullanılabilir olan farklı modelleri sayesinde her türlü kapı ya da tetik verilebilir. Kale parmak izli kapı kilidi cihazları ile turnikeler ya da bariyerler de tetiklenebilir. Turnikelere Kale parmak izli kapı kilidi cihazları ile tetik verebilmek için turnikelerin üzerinde monte edilmeleri gerekir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra tanımlı olan parmak izine sahip olan kişilerin parmaklarını okutmaları ile birlikte geçiş izni verilmektedir.

Kale parmak izli kapı kilidi cihazları ile tüm takip programları da bir arada kullanılabilir. Bu sayede kullanım alanları da çok genişlemiştir. Günümüzde özellikle işletmelerde personel takip programı ile birlikte kullanılarak personel takibi yapılan Kale parmak izli kapı kilidi cihazları, spor salonlarında üye takip programı ile kullanıldığında, üye takibi yapılabilmektedir. Kale parmak izli kapı kilidi cihazları ile yemekhane takip programı kullanılarak işletme yemekhaneleri kontrol altına alınırken, geçiş kontrol takip programı bir arada kullanılarak da geçiş kontrol takibi yapılabilmektedir. Kale parmak izli kapı kilidi cihazları ile tuvalet takip programı uyumlu olarak kullanılarak, umumi tuvaletlerin kontrolü ya da işletme tuvaletleri kontrolü sağlanırken, okullarda Kale parmak izli kapı kilidi cihazları ile öğrenci takip programı bir arada kullanıldığında da öğrenci takibi yapılabilir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler