perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KALE PARMAK İZİ KAPI KİLİDİ

Kale parmak izi kapı kilidi, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak, takip yapmak için kullanılmakta olan cihazlardır. Kale parmak izi kapı kilidinde kullanılan parmak izi, yaradılışımızdan ötürü benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahiptir. Her insanın tüm parmaklarındaki iz farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra bu iz, her insanın on parmağında da farklıdır. Bu sayede Kale parmak izi kapı kilidi ile parmakların uç kısımlarındaki bu izin kullanılması ile birlikte %100 güvenilir takip yapılabilmektedir. Kale parmak izi kapı kilidi ile kapılara tetik vermek çok basittir. Bu cihazlar ile kapılara tetik verebilmek için kapılara öncelikle kapı kolu şeklinde monte edilebilmesi gerekmektedir. Kale parmak izi kapı kilidinde kapı kolu, kilit ve parmak izi bir aradadır. Çalışmasına pil ile devam etmekte olan bu cihazlar, elektrik kesintisi gibi durumlardan da etkilenmezler. Kullanımları çok basittir. Bin geçişe kadar izin verirler. Pillerin bitmesine yakın olarak da son 100 geçişte alarm verirler. Böylece piller bitmeden değiştirerek kullanıma devam edebilirsiniz. Kale parmak izi kapı kilidi cihazları ile kapılara tetik vermek için bir diğer seçenek de Kale parmak izi kapı kilidi cihazları ile birlikte kilitlerin kullanılmasıdır. Kale parmak izi kapı kilidi cihazları ile kilitleri kullanarak ahşap kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara tetik verilebilir. Farklı kapı yapılarında kullanılabilir olan kilitler ile bu mümkündür.

Kale parmak izi kapı kilidi cihazları ile turnikelere de tetik verilebilmektedir. Bu cihazlar ile turnikelere tetik vermek için, Kale parmak izi kapı kilidi cihazlarının turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her kişiye özel olarak parmak izi tanımlaması yapılır. Her insanın her parmağındaki iz farklı olduğu için de dilerseniz bir kişinin on parmağını da cihazlara kayıt edebilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilir.

Kale parmak izi kapı kilidi cihazları ile tüm takip programlarını da uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede Kale parmak izi kapı kilidi cihazları ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi de yapabilirsiniz. Kale parmak izi kapı kilidi cihazları ile personel takibi yapmak için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, öğrenci takibi yapmak için öğrenci takip programı ve tuvalet takibi yapmak için ise tuvalet takip programı kullanılması gerekmektedir. Tüm takip programları ile uyumlu olarak kullanılabilir olmaları, kullanım alanlarını da arttırmıştır. Siz de Kale parmak izi kapı kilidi cihazları satın alarak, 7/24 kontrollü alanlar elde edebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler