perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI KİLİT SİSTEMLERİ

Kapı kilit sistemleri, günümüzde geniş bir alanda kullanılmaktadır. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. Personel devam kontrol sistemi (pdks) cihazlar ile birlikte kullanılan kilitler ile kapıların kontrollü bir şekilde açılmasını sağlayan kapı kilit sistemleri, her kapıya uygun bir modele sahiptir. Elektronik kapı kilidi, elektrikli kilit karşılığı, selenoid bold pimli kilit ve manyetik cam kilidi olarak farklı modelleri bulunan kilitler, her kapı yapısına uygun farklı modellere sahiptir. Elektronik kapı kilitleri; yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu cihazların özellikle personel takibi ve geçiş kontrol takibi yapılmak amacıyla sıkça kullanılır hale gelmesi ile birlikte de kapı kilit sistemlerinin kullanımları da artmıştır. Uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilen elektrikli kilitler, elektrikli kilit karşılıkları ile birlikte kullanılabilmektedir. Elektrikli kilit karşılığı, kapının sabit olan kısmına monte edilmektedir. Sabit kısımda yer alan dil karşılığının değişmesi bu kilidi kullanmak için yeterli olacaktır. Dil mekanizması bu cihazlarda paslanmaz çelikten üretildiğinden ötürü uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu kilitler, enerji varken kapalı ya da enerji var iken kilitli olarak iki farklı şekilde çalışabilmektedir. Genel olarak elektrikli kapı kilitlerinde tutuş gücü 1500 kilogram ile 500 kilogram arasında değişmektedir. Amerikan, pimapen, kompozit, pvc, ahşap ya da tahta kapılarda elektrikli kapı kilit sistemlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Selenoid pimli bold kapı kilit sistemleri, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli kısmına saplanmaktadır ve çalışmalarını bu şekilde yürütürler. Tutuş güçleri 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında değişiklik gösteren bu kilitlerin 4 farklı modeli bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden tüm bu modelleri inceleyebilirsiniz. Manyetik cam kapı kilit sistemleri ise cam kapılarda hareketli olan kısımlara takılmış olan manyetik kilitlere elektrik verildiğinde, sabit kısımda yer alan aparata mıknatıslama mantığı ile yapışarak çalışmasını devam ettirmektedir. Manyetik cam kapı kilitlerinde tutuş güçleri; bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram, yüz seksen kilogram ve altmış kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kilit karşılıklarında kullanılacak olan aparatlar ise L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatıdır. Mıknatıslı cam kapı kilidi, karşılığına yapıştığı anda kapıyı kırmış olsanız dahi kilidin yüksek tutuş gücüne sahip olmasından ötürü asla ve asla kapıyı bırakmayacaklardır. Kapıyı kırsanız bile yüksek tutuş gücü sayesinde kapıyı tutmaya devam edecekler. Kapı kilit sistemleri ile birlikte oldukça sık olarak kullanılan kart okuyuculardan bazıları aşağıda listelenmiştir. 

Kapı kilit sistemleri özellikleri genel olarak yukarıda anlatıldığı gibidir. Kullanım kolaylığı sayesinde geniş alanlarda tercih edilebilen kapı kilit sistemleri, giderek daha yaygın bir halde kullanılmaya başlanmıştır. Butonlar ile birlikte de kullanılabilen kapı kilitlerinde kapıyı buton yardımı ile hiç yerinizden kalkmadan da açtırabilirsiniz. Örneğin ofisinizde kapı kilit sistemi kullandığınızı varsayalım. Kapı eğer size uzak bir yerdeyse, kapı kilit sistemlerine butonu dahil ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Böylelikle kapı çaldığında yerinizden kalkmak yerine butona basarak kapının açılmasını da sağlayabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bugüne dek Strike kapı kilit sistemleri Türkiye distribütörlüğü yapmaktayız. Bu yüzden de Strike kilit fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Aynı zaman kilitler ile birlikte kullanılacak olan Magic Pass parmak izi okuyucu, Magic Face yüz tanıma cihazı ve Strike kartlı geçiş kontrol terminalleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de her zaman en uygun ve ideal fiyat garantisi sunmaktayız. Neden ekstra maliyetler harcayarak dayanıksız ve kalitesiz kapı kilit sistemleri satın alarak güvenliğinizi tehlikeye atasınız ki? Arayın ve siz de şimdi uygun fiyatlardan faydalanmaya başlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler