perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE FİYATLARI

Kullanıcıların bir düzen ve kayıt altında giriş yapmaları istenilen bölgelerde turnike geçiş sistemleri uygulanmaktadır. Elektronik turnike sistemleri yalnız başlarına bir yetkili personelin onayı doğrultusunda çalışabilecekleri gibi kullanıcı otomasyon sistemi ile de senkronize bir şekilde çalışabilirler. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası ile turnike sistemleri için siz değerli kullanıcılarımıza ürün sağlamaktayız. Türkiye distribütörü olduğumuzdan turnike fiyatları Türkiye genelinde hem sabittir hem de en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Avax markası adı altında bulunan elektronik turnike fiyatları uygunluğu ile bu turnike sistemleri kullanım alanlarına ve kullanıcı isteklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Bel tipi turnike sistemleri, boy tipi turnike sistemleri, hızlı geçiş turnike sistemleri, VIP turnikesi sistemleri olarak ayrılırılar. VIP turnike sistemleri aynı zamanda engeli geçiş turnikeleri olarak da adlandırılmaktadır. Geçiş için onay verildiği takdirde açılmaları için bir güç harcanmadığından engelli vatandaşlarımızın da kullanımında bir zorluk yaşamadıklarından bu ismi almışlardır. Kullanım alanları olarak; site girişleri ve içerisindeki kullanım alanları, şirket girişleri, plaza girişleri, salon girişleri, okul girişleri, stadyumlar, cezaevleri gibi örnekler verilebilir. Elektronik sistemler oldukları için her türlü otomasyon ve güvenlik sistemi entegre edilebilir. Bu şekilde geçiş kontrol yazılımları ve personel takip sistemleri ile kullanıcıların takibi de yapılabilmektedir. Eğer böyle bir takip yapılmayacaksa ve sadece kullanıcıların geçişini düzenli olarak yapılası hedefleniyorsa mekanik turnike sistemleri de uygulanabilir. Avax markasında bulunan kelebek turnike sistemleri ve yaprak turnike sistemleri ile de bağımsız olarak çalışan mekanik turnike sistemleri tercih edilebilir. Bu şekilde bir uygulama ile maliyette düşürülmüş olacaktır.

Otomasyon sistemlerinde elektronik turnikelere uygulanacak kullanıcı tanıma sistemleri kullanıcı isteklerine göre farklılık gösterebilir. Aynı şekilde sahibi olduğumuz ürünlerden Strike markalı şifre ve kartlı geçiş sistemleri, Magic Pass markalı parmak izi tanıma sistemleri, Magic Face markalı yüz tanıma sistemleri entegre edilebilmektedir. Bu sistemler yalnız başlarına kurulabilecekleri gibi tavsiye edilen, Magic Face markalı yüz tanıma sistemleridir. Çünkü yukarıdaki sıralamaya göre bir önceki ürün özellikleri bir sonraki ürün özelliklerinde genel olarak bulunmaktadır. Dolayısıyla yüz tanıma cihazından hem parmak izi okuma özelliği hem de kart okuma özelliği olacaktır. Kullanıcılarımız, ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri özellikleri kullanabileceklerdir. Turnike fiyatları uygunluğu ile bu turnikeler yalnız başlarına kullanıcı tanıma sistemleri ile offline olarak çalışabilecekleri gibi geçiş kontrol yazılımları ile de online olarak çalışabilmektedir. Geçiş kontrol yazılımları kullanıcıların geçişlerini yapmalarının yanı sıra, kullanıcılara yetki ve kısıtlamalar getirilebilir. Ayrıca detaylı raporlama modülü ile kullanıcıların turnike sistemini kullanım süreleri alınarak yetki ve kısıtlamalar detaylandırılabilir.

Bunların dışında olası acil durum anlarından kurulan bölgenin altyapısında bulunan bir güvenlik sistemi mevcut ise bu sistem ile turnike sistemi arasında bağlantı kurularak acil durumlarda güvenlik sisteminin verdiği sinyallerin turnike fiyatları uygunluğu ile bu sistemler tarafından algılanması sağlanabilir. Bu sayede otomatik olarak, eğer böyle bir altyapı yok ise tek bir merkezli olarak bir ya da daha fazla yetkilinin onayı doğrultusunda manuel olarak turnike sisteminin serbest moda alınması sağlanabilir. Böylelikle acil durum anlarında tahliye içlemlerinin hızlı bir şekilde yapılması sağlanabilir. Tüm bu sistemlerle ilgili yaşanabilecek sorunlar için deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilebilir. İlk etapta telefondaki yönlendirmeler sonucu kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanabilir ya da yazılımsal sorunlarla ilgili destek ekibimiz uzak masaüstü bağlantıları ile de müdahale edebilirler. Böylece anlık bir şekilde sorunların giderilmesi sağlanır. Eğer bu işlemler sonrasında sorun devam ediyorsa ya da müdahale edecek bir yetkili yoksa destek ekibimizden randevu alınarak teknik ekibimizce yerinde edilme seçeneği de kullanıcılarımıza sunulmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler