perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI KONTROL PERSONEL TAKİBİ

Kapı kontrol personel takibi cihazları üç grupta karşımıza çıkmaktadır. Bunlar; yüz tanıma kapı kontrol personel takibi cihazları, parmak izi kapı kontrol personel takibi cihazları ve kartlı kapı kontrol personel takibi cihazları. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olsa da eğer bir güvenilirlik sıralaması yaparsak; yüz tanıma, parmak izi ve kartlı cihazlar olarak sıralayabilirsiniz.

Yüz tanıma kapı kontrol personel takibi cihazları, kişilerin yüzlerindeki eşsiz ve benzersiz algoritmayı tanıyarak geçiş yapma imkânı sunarlar. Bu algoritma her insanın alın, çene ve burun kısmından elde edilmiştir. Bu alanların yapıları her insanda farklı olduğu için de kişilerin özellikle personel takibinde birbirleri yerine okutma yapabilmeleri mümkün değildir. Bu yüzden de yüz tanıma kapı kontrol personel takibi cihazları, oldukça güvenilir olarak adlandırılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda kayıt kapasiteleri genelde bin ile yedi bin arasında değişir. Takip yapacak olduğunuz alanlardaki kişi sayısını karşılayacak olan bir cihazı bulabilmek daima mümkündür. Bu cihazlar ile aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de yer alır. Bu özellikler sayesinde cihazın kişi tanıma kapasitesi de arttırılmış olmaktadır. Yüz tanıma kapı kontrol personel takibi cihazları, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılırlar. Personel takibi yapabilmek için bu cihazların öncelikle personellerin giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekir. Eğer isterseniz yüz tanıma kapı kontrol personel takibi cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verebilmeniz mümkündür. Yani kapıların girişlerinde bu ürünler ile de birlikte kolayca kullanabilirsiniz. Perkotek olarak Magic Face yüz tanıma kapı kontrol personel takibi cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için de bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur.

Parmak izli kapı kontrol personel takibi cihazları, kişilerin parmak izlerini tanıyarak okuma yapmalarını sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlara okutulan parmak izleri, parmakların uç kısımlarında yer almaktadır. Bu iz, her insanın her parmağında dahi farklıdır. Bu sayede personellerin takip sırasında birbirleri yerine parmak izi okutabilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da kaliteli bir takip yapabilmenizi ve takip yaptığınız alanların güvenilir olmasını sağlamaktadır. Günümüzde her geçen gün Magic Pass kaliteli parmak izi kapı kontrol personel takibi cihazları, ucuz fiyatlar ile kullanılmaktadır. Magis Pass kapı kontrol personel takibi cihazlarında kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu kapasite sayesinde personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulabilmeniz daima mümkün olur. Parmak izli kapı kontrol personel takibi cihazlarının pek çok modelinde aynı anda kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de yer almaktadır. Bu özellik sayesinde cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılmış olmaktadır.

Kartlı kapı kontrol personel takibi cihazları ise kart okuma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazların çalışabilmesi için cihazlara proximity ya da mifare kart okutulması gerekmektedir. Okutulacak olan kartların modeli, cihazın kendi özelliğine göre belirlenmektedir. Kartlı kapı kontrol personel takibi cihazları, personellerin birbirlerinin yerine kart okutması gibi bir durum söz konusu olduğundan dolayı günümüzde personel takibi için daha az tercih ediliyor olsa da geçiş kontrolü sağlamak amacı ile hala çok sık olarak kullanılmaktadır. Perkotek Teknoloji olarak Strike kartlı kapı kontrol personel takibi cihazları Türkiye dağıtıcısı olmamızdan ötürü de bu cihazların fiyatları da firmamızda çok uygundur. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler