perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS OTOPARK GİRİŞ SİSTEMLERİ

Ogs otopark giriş sistemleri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Ogs otopark giriş sistemlerinin kullanım alanları günümüzde çok geniştir. Kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, hastanelerde, fabrikalarda ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bu sistemlerin kullanılabilmesi için otopark bariyeri, otopark paneli, araç giriş çıkış programı, araç etiketleri ve otopark antenlerinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan bariyerleri ve antenleri dilerseniz otoparkların giriş ve çıkış alanlarında tek bir adet olarak kullanarak, aynı bariyerden giriş ve çıkış yapılmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de giriş ve çıkış alanlarında ayrı ayrı olarak ogs otopark giriş sistemleri bariyerleri kullanarak geçişleri bu şekilde yapabilirsiniz.

 Ogs otopark giriş sistemleri bariyerleri otopark alanlarına monte edildikten sonra daha sonra antenlerin montajının yapılması gerekir. Anten montaj direği üzerinde konumlandırılacak olan bu antenlerin, 35 metreye ve 50 metreye kadar okuma yapabilen farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerdeki uzaklık, otopark geçiş etiketlerinin hangi uzaklıklardan okunabileceğini belirlemek için kullanılmaktadır. Kullanılacak olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt ogs otopark giriş sistemleri etiketleri, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik ogs otopark giriş sistemleri etiketleri ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olup antenlere uygun olan tercih edilmelidir. Sistem bu şekilde aktif olacaktır. Tanımlı olan etiketlere sahip araçlar otoparka giriş yaptıklarında, etiketleri anten tarafından okunarak bu bilgi otopark paneli tarafından otopark geçiş kontrol programına iletilerek, eğer anten tanımlıysa bariyer kolunun açılmasını sağlamaktadır.

Ogs otopark giriş sistemleri kullanılması, artık otoparklarınıza yabancı araçların giriş ve çıkış yapmasının önüne geçmiştir ve böylece güvenlik sağlanmaktadır. Ogs otopark giriş sistemleri bariyerleri modellerimizde kol uzunlukları, her cihaz modelinde değişiklik göstermektedir. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluk, tamamen kullanılacak olan alandaki geçiş uzunluğuna göre ayarlanabilmektedir. Araçların giriş yapacağı alanlarda kullanılmak üzere aynı zaman ogs otopark giriş sistemleri bariyerlerinin paslanmaz çelik gövdeli ve elektrostatik boyalı gövdeli modelleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelik ogs otopark giriş sistemleri bariyerleri, dış ortamlarda sorunsuzca kullanılabilir. Suya karşı dayanıklılık gösterdiği için olumsuz hava koşullarından asla etkilenmeyecektir. Elektostatik boyalı gövdeli modellerimiz ise iç ortamlarda yer alan otopark girişlerinde kullanılmaktadır.

 Ogs otopark giriş sistemleri bariyerlerinin yeni ledli modelleri, kullanımı çok daha basit bir hale getirmiş olup otoparklarınıza şıklık katmanızı sağlamıştır. Tercih edilecek olan ogs otopark giriş sistemleri bariyerlerinin uzaktan kumanda veya buton ile kontrol edilebilmesi de mümkündür. Buton kontrolünde tek buton ya da çift buton kontrolü yapılabilir. Ayrıca zaman kontrol özelliği ile de ogs otopark giriş sistemleri bariyer kolunun ayarlanan zamanda kapanması sağlanabilir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler