perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI ŞİFRE SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kartlı kapı şifre sistemleri, geçişleri kontrol altına almak ya da takip işlemleri için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, belirli alanlara belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin tanımlanmış olan aralıklarda giriş ve çıkış yapmasını sağlamakta olan sistemlerdir. Kapı şifre sistemlerinde kart okuyucular, daha önceden tanımlanmış olan kartların okutulması sonucu kapıların açılmasını sağlamaktadır. Üstelik bu cihazlar ile kapılara tetik verilebileceği gibi aynı zamanda turnike ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Bu cihazlarda kartları 5 ile 10 santimetre mesafeden cihaza yaklaştırmak yeterli olacaktır. 13,56 mhz veya 125 khz kartlar okutulabilir. Üstelik sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da tercih edilebilmektedir. Bu cihazların sistemleri 2 sene boyunca ve 10 sene boyunca da yedek parça garantisi bulunmaktadır. Kapı şifre sistemleri fiyatları tercih edilecek olan cihazın modeline göre farklılık göstermektedir. 

Kapı şifre sistemlerinde kullanılan kart okuyucuların 4 farklı modeli bulunur. Standalone kapı şifre sistemleri online kapı şifre sistemleri, offline kapı şifre sistemleri ve panelli kapı şifre sistemleri… Standalone cihazlar, çalışmalarını bilgisayarlardan bağımsız olarak sürdürmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için öncelikle master kart tanımlaması yapabilmek gerekir. Daha sonra da kart tanımlaması yapabilirsiniz. Kart okuyucuların tetik süresini de istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz mümkündür. Tetik olarak kuru kontak veren bu cihazlar; elektronik kilit, elektrikli kilit ve manyetik kilit ile de tetiklenebilmektedir. Kart okutarak giriş ve çıkış yapılabileceği gibi şifre okutarak da geçiş yapılabilmektedir. Üstelik sabotaj yapılması durumlarında da alarm vererek kendi kendini kapatma özelliğine sahiptir. Odalarda ve depo kapılarında güvenle tercih edilebilmektedir.

Offline kapı şifre sistemlerinde ise kart okuyucuların çalışabilmesi için bilgisayarların açık olmasına gerek yoktur. Bu cihazlar, bilgisayarlar kapalıyken de çalışmalarına devam edebilirler. Herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymayan bu cihazlarda her cihaz bir panel olarak çalışmasına devam etmektedir. IP tabanlı olan bu cihazlar en yakın olan network switch’e bağlanarak sisteme dahil edilmektedirler. Offline kapı şifre sistemleri fiyatları günümüzde oldukça uygundur. 

Panelli kapı şifre sistemlerinde ise geçiş yapabilmek için panel kullanılması gerekmektedir. Panel olmadan cihazların çalışması mümkün değildir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlara aynı zamanda aptal terminal ismi verilmektedir. Bu terminaller ile kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Hangi cihaz ile hangi kart çeşidi ile geçiş yapılabileceği de cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Proximity ya da mifare kartlardan hangisinin tercih edileceği tamamen cihazın özelliklerine göre değişmektedir. Panelli kapı şifre sistemleri fiyatları çok uygun olmaktadır. 

Perkotek Teknoloji olarak Strike kapı şifre sistemleri fiyatları Türkiye dağıtıcısı olduğumu için firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numaralı telefonlarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçmek. En uygun fiyat teklifini alarak siz de harika sonuçlar elde edeceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler