perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART BASKI MAKİNELERİ

Kart baskı makineleri, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan makinelerdir. Kart baskı makinelerinin tek yüze baskı yapabilen kart baskı makineleri ve çift yüze baskı yapabilen kart baskı makineleri olmak üzere iki farklı modeli yer almaktadır. Bu modeller ile isterseniz kartların tek yüzüne, isterseniz de her iki yüzüne birden baskılar yapabilirsiniz.

Öncelikle tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinelerinden bahsedelim. Tek yüze baskı yapabilen kart baskı makineleri, kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapabilmenizi sağlar. Bu baskılarda yer alacak olan bilgiler, tamamen sizin isteğinize göre değişir. Örneğin eğer personelleri takip edeceğiniz bir kartlı sistemde bu kartlara baskılar yapacaksanız, kartların üzerine personellerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman vb. bilgilerin baskılarını yapabilirsiniz. Mesela üye takibi yapacak olduğunuz bir alanda kartların üzerine baskılar yapmak isterseniz de üyelerin isimleri, üyelerin soy isimleri, üye oldukları alanlar, üye oldukları yıllar, üye olunan kuruluşlar vb. bilgilerin baskılarını yapabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen kart baskı makineleri sayesinde kartların üzerine yapacak olduğunuz baskılar renkli baskılar ya da siyah – beyaz baskılar olabilmektedir. Bu da tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Tek yüze baskı yapabilen kart baskı makineleri ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu kartların baskıları, tek yüze baskı yapabilen kart baskı makinelerinin 300 dpi’lik çözünürlükte baskı yapmaları sayesinde oldukça kaliteli olacaktır.

Çift yüze baskı yapabilen kart baskı makineleri ile kartların her iki tarafına da baskılar yapabilmeniz mümkündür. Örneğin üye takip edilen kartların bir yüzüne üye olan kişinin adı ve soyadı, üye oldukları kuruluş, fotoğrafları vb. bilgilerin baskısını yaparken, arka yüzüne ise kart numarası vb. bilgilerin baskıları yapılabilir. Personel takibi için kullanılacak olan kartların üzerine ise bir yüzüne personellerin isimleri, personellerin soy isimleri, çalıştıkları bölümler gibi baskılar yapılırken, arka yüzüne ise çalışılan firmaların isimleri ve çalışılan firmaların logoları gibi baskılar yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart baskı makineleri, kartların üzerine yapılacak olan baskıların renkli ya da siyah -  beyaz olmasına izin vermektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart baskı makineleri ise saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapabilirken, saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapabilirsiniz. Kartların üzerine yapılacak olan fotoğraf baskılarının da daha kaliteli olabilmesi için kart baskı makineleri ile üç yüz dpi’lik çözünürlükte baskılar yapılabilmektedir.

Kart baskı makineleri ile kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Peki, kart baskı makineleri fiyatları ne kadar? kart baskı makineleri fiyatları, tercih edilecek olan modele göre, kart baskı makinelerinin kartın her iki yüzüne de mi yoksa sadece tek yüzüne mi baskı yapacağına göre değişmektedir. Ancak satışını yapmakta olduğumuz Ciaat kart baskı makineleri ve Sunlight kart baskı makineleri fiyatlarının firmamızda oldukça uygun olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Siz de kart baskı makineleri kullanarak, kartların baskılarına ödediğiniz o yüksek maliyetlerden kolayca kurtulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler