perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI ŞİFRELİ KİLİT

Kapı şifreli kilit sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Kapı şifreli kilit sistemleri ile belirli bir alana, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin, giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilirsiniz. Kullanılacak olan kapı şifreli kilitlerde dört farklı model bulunmaktadır. Bunlar; standalone kapı şifreli kilit cihazları, online kapı şifreli kilit cihazları, offline kapı şifreli kilit cihazları ve panelli kapı şifreli kilit cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak aynı amaç doğrultusunda kullanılırlar. Kullanımları çok basit olan kapı şifreli kilit cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verebilmek de mümkündür. Kapılara tetik vermek için kapı şifreli kilit cihazları ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan tüm kilitlerin, farklı kapı yapılarında kullanılabilir olan modelleri bulunmaktadır. Bu sayede ahşap kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara ve pimapen kapılara kolaylıkla tetik verebilirsiniz. Kapı şifreli kilit cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların öncelikle turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her kişiye özel olarak kart tanımlanması gerekmektedir. Bu kartların ID numaraları kişiye özel olmaktadır. Üstelik kartların üzerine renkli ya da siyah – beyaz baskılar da yapılabilir. Böylece kullanılacak olan alanda tanıtım kartı olarak da kullanılabilirler.

Standalone kapı şifreli kilit cihazları, çalışmasına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara öncelikle master kart okutulması gerekmektedir. Daha sonra da kartların tanıtılması gerekmektedir. Sabotaj durumlarında da alarm verebilen standalone kapı şifreli kilit cihazlarını, apartman girişlerinde göstergeç olarak da kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu cihazlar ile kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Böylece geçiş şekilleri de artış göstermiş olacaktır. Özellikle ofis ve depo kapılarında tercih edilen standalone kapı şifreli kilit cihazları fiyatları da oldukça uygundur.

Offline kapı şifreli kilit cihazları, bilgisayarın açık olmasına gerek kalmaksızın çalışmasına devam edebilmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar günümüzde özellikle personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. Offline kapı şifreli kilit cihazları, panel görevi gördüğü için çalışmaları sırasında panele de ihtiyaç duymazlar.

Online kapı şifreli kilit cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlarda geçiş tanımları, geçiş adetleri ve geçiş yetkileri, program üzerinden tanımlanmaktadır. Panelli kapı şifreli kilit cihazları ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurumları çok basittir. Bu cihazlar, çalışmalarına panel olmadan devam edemezler. Tüm bilgiler, panel hafızasında tutulmaktadır.

Kapı şifreli kilit cihazları hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi, bu cihazların fiyatlarıdır. Kapı şifreli kilit fiyatları, firmamızda çok uygun olup fiyat hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan farklı modellere göre değişiklik göstermektedir. Kapı şifreli kilit fiyatları teklifi için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler