perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ X RAY CİHAZI FİYATLARI

Kapı tipi x ray cihazı fiyatları, tercih edilecek olan xray cihazları modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden kapı tipi x ray cihazı fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak kullanılacak olan tüm kapı tipi x ray cihazı fiyatları firmamızda çok uygundur. Her bütçeye uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Kapı tipi x ray cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızın kullanım alanları da çok geniştir. Günümüzde artış gösteren etnik ve global terör, kapı tipi x ray cihazı fiyatları uygunluğu ile bu cihazların çok daha geniş alanlarda kullanılmasını sağlamıştır. Özellikle hava alanları gibi 7/24 olarak %100 güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılırlar. Hava alanları dışında alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, oteller, kongre merkezleri gibi birçok farklı alanda da kullanılabilirler. Tüm bu alanlarda tercih edilecek olan x ray bagaj arama ve tarama cihazları ile bıçak, silah ve tabanca gibi tüm kesici ve delici aletler anında tespit edilebilir. Üstelik sıvı ve katı patlayıcılar da bu cihazlar ile tespit edilebilir. Bu sayede tüm alanlarda güven sağlanır. Satışını yaptığımız x ray bagaj cihazları, iki sene boyunca garantilidir. Yüksek kalite belgelerine sahip oldukları için bu cihazlar ile zaten ciddi sorunlar yaşamazsınız.

Kapı tipi x ray cihazı fiyatları uygunluğu ile xray bagaj tarama cihazları, x ışını teknolojisi kullanarak tarama yapmaktadır. X ışını, sabit bir kaynaktan karşısındaki foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılan x ışını ile foto diyotların arasında eğer herhangi bir nesne varsa, ışınlar da bu nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadır. X ışınlarının delip geçtikleri nesnelerin şekilleri, atom ağırlıkları ve şekilleri de foto diyotlar tarafından emilerek, ekrana yansıtılmaktadır. X ray cihazlarının kalitelerine göre ekrana yansıtılan bu görüntüler de renkli yahut siyah – beyaz olabilmektedir. Eğer görüntüler ekrana renkli olarak yansıtılıyorsa, x ray cihazının organik ve inorganik madde ayrımı yaptığı bilinir. Bu ayrımı yapabilen x ray cihazları, metalleri renkli olarak yansıttığı için güvenliğin sağlanmasında harika bir seçenektir.

Kapı tipi x ray cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan organik ve inorganik madde ayrımı yapan cihazlarımızda eğer görüntüler ekrana mavi renkli olarak yansıtılıyorsa, bu nesne inorganik maddedir. İnorganik maddelerin atom ağırlıkları 18’den büyüktür. Demir, kurşun, çelik, altın ve krom bu elementlere örnek verilebilmektedir. Atom numarası 18 ile 10 arasında olan maddeler ise karışık grup elementleridir. Bu nesneler ekrana yeşil renkli olarak yansıtılmaktadır. Atom ağırlığı 10’dan küçük olan nesneler ise organik madde olarak adlandırılmaktadır. Organik maddelere azot, helyum, hidrojen, berilyum, karbon vb. Örnek verilebilmektedir.

Kapı tipi x ray cihazı fiyatları hakkında çok daha fazlası için ve bu cihazlarımızı yerinde incelemek için sizi Perkotek Plaza’ya davet ediyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler