perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP PARMAK İZİ OKUYUCU

Personel takip parmak izi okuyucu cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izi ile geçiş yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu cihazların kullanım alanları oldukça geniştir. Günümüzde kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, alışveriş merkezleri, işletmeler, holdingler ve plazalar gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani geçiş yapacak olan kişi sayıları ne olursa olsun, size ideal bir cihaz bulabilmek daima mümkün olmaktadır. Personel takip parmak izi okuyucu cihazlarının birçok modelinde geçiş şekilleri de farklılık göstermektedir. Parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapabilme olanağı da bulunmaktadır. Bu cihazların parmakları okuma süreleri de her modelinde değişiklik göstermektedir. Genelde 0,1 saniye ile 0,2 saniye arasında okuma yapılarak geçiş yapabilmek mümkündür.

Personel takip parmak izi okuyucu cihazlarının pek çok farklı modeli ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik verilebilmektedir. Bu cihazlar ile turnikelere tetik vermek için personel takip parmak izi okuyucu cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra da personel takip parmak izi okuyucu programı ile bağlantısının sağlanması gerekmektedir. Personel takip parmak izi okuyucu ile kapılara tetik vermek için ise bu cihazlar ile kilitlerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modelleri bulunmaktadır. Yani kapı yapılarınızın ahşap, demir, pvc veya cam olması hiç önemli değildir. Tüm bu kapı yapılarında kilitleri uyumlu olarak kullandığınızda, personel takip parmak izi okuyucu ile kilitlerin açılması sağlanmaktadır. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için sadece kilitler ile birlikte kullanılmasına gerek yoktur. Personel takip parmak izi okuyucu cihazların kapı kilidi şeklinde kullanılmakta olan modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerde elektronik kilit, kapı kolu ve parmak izi okuyucusu bir aradadır. Pil ile çalışmakta olan bu cihazlar, ortalama olarak bin geçişe kadar izin vermektedirler. Pilin bitmesine yakın olarak yüz geçiş kala da bu cihazlar, pilin biteceğinin bilgisini vermektedir. Üstelik bir kişinin tek bir cihaza on adet parmağının tanıtılması da mümkündür. Bu sayede normalde geçiş yapılmakta olan parmaklarda kesik, çizik veya deformasyon olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.  Bu cihazlara sadece parmak izi değil, aynı zamanda kart ve şifre kaydı da yapılabilmektedir.

Personel takip parmak izi okuyucular hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu cihazların fiyatlarıdır. Ancak personel takip parmak izi okuyucu fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü bu cihazların kayıt kapasitesi, geçiş şekli, sensörleri gibi pek çok özelliklerine bakılarak fiyat farklılıkları meydana gelmektedir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass personel takip parmak izi okuyucu cihazları Türkiye distribütörü olduğumuz için bu cihazların fiyatları oldukça uygundur. Siz de personel takip parmak izi okuyucu cihazların  hakkında fiyat teklifi almak için bizimle info@perkotek.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler