perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART BASMA MAKİNASI

Kart basma makinası, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Kart basma makinası sayesinde günümüzde kartların üzerine yapılacak olan baskılar, dışarda yapılacak olan baskıların fiyatların göre çok daha uyguna getirilmiştir. Böylece işletmelerin kart baskı maliyetleri indirilerek, kar elde etmesi sağlanmıştır. Kart basma makinası kullanılmadan önce, kartların üzerine yapılacak olan baskılar, dışarıda çok daha uçuk fiyatlar ile yapılıyordu. Üstüne üstlük bir de kırılan kartlar, tahriş olan kartlar veya yeni gelen üyeler / personeller göz önüne alındığında da ücretler çok daha uçuk oluyordu ve işletme sahipleri, kart baskısına ödedikleri maliyetlerin altından kalkamıyordu. Kart basma makinası ile birlikte yapılacak olan bu baskılar, çok daha uygun fiyatlara denk gelmeye başlamıştır. Üstelik kart basma makinası, sadece bir sene gibi çok kısa bir zaman diliminde kendisini amorti ettirmeyi de başaracaktır. Peki, kart basma makinası nasıl kullanılır ve modelleri nelerdir? kart basma makinasının kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar tek yüze baskı yapabilen kart basma makinası çift yüze baskı yapabilen kart basma makinasıdır. Hangisinin kullanılacak olduğu sizin tercihinize kalmış olsa da kartların üzerinde değişiklikler bulunmasına sebebiyet vermektedir. Bu kart basma makinası modellerinin firmamız tarafından satış sunulmuş olan iki farklı modeli vardır. Bunlar Ciaat kart basma makinası ve Sunlight kart basma makinasıdır.

Tek yüze baskı yapabilen kart basma makinası ile adından da anlayabileceğiniz gibi kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapabilirsiniz. Kartların üzerine yapılacak olan baskılarda eğer kartlar personel takibinde kullanılacaksa personellerin isimleri, personellerin soy isimleri, personellerin çalıştıkları departmanlar, çalıştıkları firma ismi veya çalıştıkları firma logosu gibi bilgilerin baskıları yapılabilmektedir. Eğer kartlar üye takibinde kullanılacaksa da kartların üzerine üyelerin isimleri, soy isimleri, üye oldukları alanlar, üye olunan kuruluş bilgisi vb. baskısı yapılabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen kart basma makinası ile kartların üzerine yapılacak olan baskıların renkli ya da siyah – beyaz olma seçeneği bulunmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kart basma makinası ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır. Kullanımı o kadar basittir ki; kısa bir eğitim aldığınızda anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik kartların üzerine yapılacak olan baskılar kendiniz de tasarlayabileceğiniz gibi hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen kart basma makinası ile de kartların her iki yüzüne de baskılar yapabilirsiniz. Bu kart basma makinası ile baskı yapacağınız kartlar eğer personelleri takip etmek için kullanılacaksa; kartların ön yüzüne personellerin bilgileri ve ara yüzüne ise çalıştıkları firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Eğer kullanılacak olan kartlar, üye takibinde kullanılacaksa da kartların ön yüzüne kişilerin bilgileri, arka yüzüne ise üye olunan kuruluş hakkında bilgiler yazılabilmektedir. Bu baskılar da renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart basma makinası ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapabilirsiniz.

Kart basma makinası fiyatları ve kart basma makinası hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için 0850 811 80 00 numarasını arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler