perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ MESAİ TAKİBİ

Parmak izi mesai takibi sistemleri, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını devam ettiren sistemlerdir. Bu sistemlerde parmak izi kullanılmasının en büyük nedeni, parmak izinin benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahip olmasıdır. Bu yapı sayesinde kişiler parmak izlerini okutma yaptıklarında bir kişinin yerine asla bir başkası geçiş yapamaz. Bu da parmak izi sistemlerinin özellikle personel takibi için tercih edilmesini sağlamıştır. Böylece parmak izi mesai takibi yapılmasına da olanak tanımıştır. Bunun yanı sıra ayrıca üye takip programı, yemekhane takip programı yahut öğrenci takip programı ile de parmak izi cihazı kullanılarak takip işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Takip işlemi yapılacak olan parmak izi okuyucu kayıt kapasiteleri 1.000 ile 10.000 kayıt arasında değişiklik göstermektedir. Bu farklılık, ne kadar personel takip edecekseniz edin, ideal bir çözüm olarak karşınıza çıkmaktadır. Parmak izi cihazlarının farklı modellerinde parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Ekranları geniş ve renkli olan bu cihazlar, parmak izi okutması sırasında ekranlarında kullanıcı isimlerini gösterebilmektedir. Ayrıca Türkçe ve sesli olarak da geri bildirim yaptıkları için kullanmak çok kolaydır. Parmak izi okutulduğunda teşekkür ederler. Parmak izi mesai takibi cihazlarının farklı modellerinde dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda batarya devreye girerek elektrik kesintisinden etkilenmeden çalışmaya devam edilmektedir. Parmak izi mesai takibi cihazının parmak izi sensörü ne kadar iyiyse de parmak izi okutularak geçiş yapılması o kadar hızlı olacaktır.

Parmak izi mesai takibi yapmak için kullanacağınız personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcıya veya gruba da erişim kısıtlanması getirilebileceği gibi yetki de verilebilmektedir. Programda üstelik otomatik olarak da yedekleme özelliği bulunur. Bu sayede herhangi bir arızaya maruz kalındığında otomatik kayıt edilmiş olan verilerden geri döndürme yapılabilmektedir. İsterseniz ayrıca otomatik olarak da mail gönderilebilmektedir. Otomatik mail sayesinde düzenlenen tüm raporlar, istenilen mail adresine gönderilebilmektedir. Parmak izi mesai takibi personel takip programı ile ayrıca maaş hesaplamasının yanı sıra izin günü, devamsızlık, avans vb. hesaplamalarda yapılabilmektedir. Bu hesaplamalar otomatik olarak yapıldığı için siz asla bir zahmet çekmezsiniz. Üstelik parmak izi cihazında giriş ve çıkışlara da el ile müdahale edilmesi durumunda bu müdahaleleri program üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Parmak izi mesai takibi yapmak için öncelikle parmak izi cihazlarının personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekir. Daha sonra geçiş yapılmasına izin verilecek olan her personelin parmak izi kaydı yapılmalıdır. İsterseniz bir personelin birden fazla parmak izini de kayıt edebilirsiniz. Personeller parmak izlerini okuttuklarında bu parmak izi bilgisi doğrudan programa iletilerek kayıtlı olup olmama bilgisi sorulacaktır. Eğer parmak izi kayıtlı ise geçişe izin verilecek, parmak izi kayıtlı değilse de izin verilmeyecektir. İşte parmak izi mesai takibi de bu sırada gerçekleşir. Personellerin geç kalmaları ya da erken çıkmaları parmak izleri sayesinde takip edilerek böylece de mesailerinin takibi çok daha hızlı ve hatasız bir şekilde yapılabilecektir.

Parmak izi mesai takibi yapmak için kullanılacak olan parmak izi okuyucuların hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi için de sadece bizi aramanız yeterli. Parmak izi mesai takibi yaptığınızda neden daha bu yapmadığınız için kendinize kızacaksınız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler