perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART BASMA MAKİNASI FİYATLARI

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, günümüzde özellikle de personel takibi yapmak için sıkça kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, personel takibinin yanı sıra aynı zamanda geçiş kontrol, yemekhane takibi, minibüs takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi için kullanılmaktadır. Kartlı sistemleri; işletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, plazalar, hava alanları gibi pek çok alanda güvenle kullanabilirsiniz. Tabi ki özellikle personel takibi için tercih edilmeleri, bu sistemlerde kullanılan kartların aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanılmasını sağlamaktadır. Bu kartların üzerine kart yazıcılar ile tek taraflı ya da çift taraflı baskılar yapılabilmektedir. Bu baskılar için kullanılmakta olan farklı kart yazıcılar bulunmaktadır. Kart basma makinası fiyatları, farklı modellere göre değişecektir. 

Tek yüze baskı yapabilen kart basma makinası fiyatları oldukça uygundur. Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ile kartların üzerine isim, soy isim, firma adı, firma logosu gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılar renkli olabileceği gibi aynı zamanda siyah – beyaz da olabilmektedir. İsterseniz yapılacak olan bu baskıları kendiniz tasarlayabilir, isterseniz de var olan hazır tasarımları kullanabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen kart basma makinası, bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendini amorti ettirebilecektir. Bu kart yazıcı ile saatte 1400 adet siyah baskılı kart ve saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapabilirsiniz. 300 dpi’lik bir çözünürlükte yapılacak olan bu baskılar, yüksek kaliteli olacaktır. Bu kart yazıcılar, normal bir kart yazıcı gibi kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur.

Çift yüze baskı yapabilen kart basma makinası ile de kartların iki tarafına da baskı yapılabilmektedir. Kartın ön yüzüne isim, soy isim, çalışılan departman gibi bilgilerin baskısını yaparken, arka yüzüne de firma logosu ve firma adı gibi baskılar yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ile kartları çift taraflı olarak kullanmak, çok daha iş görürdür. Kullanımları da oldukça basittir. Normal bir kart yazıcı gibi kullanılabilen bu kart yazıcılar, bilgisayarlara usb ile bağlanmaktadır. Çift yüze baskı yapabilen kart basma makinası fiyatları da oldukça uygundur.

Kart basma makinası ile baskı yapabileceğiniz üç farklı kart türü bulunmaktadır. Mifare kart, proximity kart ve plastik kartlar. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı tamamen tercih edeceğiniz cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kart yazıcıların sarf malzemeleri de bulunmaktadır. Ribonlar, kart yazıcıların kartuşu mantığında düşünülebilmektedir. Kart koruyucu da kartların kırılma, kesilme, tahriş olma gibi durumlarında korunmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Kart basma makinası fiyatları detaylı bilgi elde etmek için siz de alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile kart basma makinası fiyatları uygunluğu ile satın almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler